نوآوری دیگری از اوپو این بار با معرفی نمایشگر آبشاری

نوآوری دیگری از اوپو این بار با معرفی نمایشگر آبشاری

نوآوری دیگری از اوپو این بار با معرفی نمایشگر آبشاری

اوپو در ادامه نوآوری‌هایش در صنعت موبایل، این بار قدمی برای بیشتر کردن نسبت نمایشگر به بدنه برداشته است. این شرکت در حال کار روی یک نمایشگر آبشاری است که لبه‌های آن ۸۸ درجه خمیدگی داشته و دکمه‌های کناری در آن حذف شده است.

نمایشگر جدید اوپو «آبشار» (Waterfall Screen) نام گرفته و با وجود حاشیه‌های بالا و پایین بسیار نازک آن، تقریبا نسبت نمایشگر به بدنه ۱۰۰ درصد را به دست آورده است. اوپو پیشتر برای بهبود این مساله، اولین گوشی با دوربین سلفی زیر نمایشگر رونمایی کرده بود که آن هم در نوع خود تحولی در صنعت طراحی گوشی‌های موبایل به شمار می‌آید.

نمایشگر آبشاری

عکس‌های این نمایشگر جدید را نایب رئیس کمپانی «برایان شن» در پروفایل شخصی خودش در ویبو به نمایش گذاشت. دقایقی بعد هم بلاگرها و خبرنگاران زیادی در شبکه‌های اجتماعی تصاویر و گیف‌هایی از بررسی نزدیک این نمایشگر آبشاری منتشر کردند.

از این تصاویر می‌توان فهمید که نمایشگر جدید از آنچه که در پنل اوپو Find X استفاده شده باریکتر است، اما هنوز تصاویری از پنل پشتی دستگاه منتشر نشده. اسمارت فونی که قرار است از نمایشگر آبشاری اوپو استفاده کند سال بعد عرضه خواهد شد و می‌تواند ادامه دهنده نوآوری‌های این شرکت در زمینه افزایش نسبت نمایشگر به بدنه باشد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل