آغاز ثبت‌نام آزمون بخش خصوصی با حدود  ۱۰ هزار فرصت شغلی در ‌شرکت‌های دانش‌بنیان

آغاز ثبت‌نام آزمون بخش خصوصی با حدود ۱۰ هزار فرصت شغلی در ‌شرکت‌های دانش‌بنیان

۱۷۵۰ شرکت دانش بنیان تجاری صنعتی و فناوری امسال حدود ۱۰ هزار فرصت شغلی در سومین آزمون بخش خصوصی ارائه خواهند کرد. داوطلبان شرکت در این آزمون می‌توانند در به دفاتر رسمی پیشخوان دولت یا سایت «آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور» مراجعه کنند.

همزمان با برگزاری مجمع هماهنگی بخش خصوصی «محمدحسین قمری» دبیر همایش این مجمع به نقش مهم شرکت‌های بخش خصوصی در دوران تحریم برای افزایش اشتغال و رونق تولید اشاره کرد و رفع مشکلات بخش خصوصی در جذب نیروی انسانی کارآمد و دارای مهارت مورد نیاز را از مهم‌ترین چالش‌های این شرکت‌ها دانست و افزود:

«در همایش امروز راهکارهای مبتنی بر دستاوردهای دانش‌بنیان در این زمینه ارائه خواهد شد و همزمان ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی نیز آغاز می‌شود.»

قمری در حاشیه این مجمع که با حضور رئیس اتاق بازرگانی تهران و مدیران شرکت‌های معتبر بخش خصوصی برگزار شد، آزمون سوم را فرصتی ایده‌آل برای عرضه مهارت‌ها و شایستگی‌ها از سوی داوطلبان به شرکت‌های معتبر فعال در بخش خصوصی کشور عنوان کرد.

فرایند ثبت‌نام اینترنتی سومین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی از امروز شنبه ۲۶ مرداد آغاز و تا ۳۱ شهریور امسال ادامه خواهد داشت. همچنین داوطلبان شرکت در آزمون می‌توانند با مراجعه به سایت آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور  یا دفاتر رسمی پیشخوان دولت، برای ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.

برای نام نویسی، بعد از ورود به بخش «ثبت نام در آزمون» ابتدا باید کد ملی و تلفن همراه خود را وارد و در صفحه بعد مشخصات اولیه خود را ثبت کنید.

ثبت‌نام آزمون بخش خصوصی

در مرحله بعدی باید سمت شغلی مد نظر خود که می‌خواهید برای آن آزمون دهید را مشخص کنید. اگر بخواهید در یک گروه آزمون دهید باید ۶۹ هزار تومان و اگر بخواهید در دو یا چند گروه آزمون دهید باید مبلغ بیشتری پرداخت کنید. برای مثال شرکت در آزمون دو گروه ۱۰۷ هزار تومان هزینه دارد.

ثبت‌نام آزمون بخش خصوصی

پس از آن باید اطلاعات خود را تائید و هزینه آزمون را بپردازید تا کارت آزمون صادر شود.

ثبت‌نام آزمون بخش خصوصی

گفتنی‌ست زمان آزمون هنوز اعلام نشده است اما اطلاعیه‌های مربوط به آزمون از طریق سایت رسمی و رسانه‌های اجتماعی رسمی «آزمون استخدام بخش خصوصی» به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

نظرات ۱۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato