همه چیز درباره آیفون ۱۱

پیودی‌پای رکورد 100 میلیون مشترک در یوتوب را شکست

PewDiePie، حساب کاربری یوتیوبر مشهور، رکورد 100 میلیون مشترک را شکست و «فلیکس کیلبرگ» به اولین خالق محتوا بدل شد که به این تعداد دنبال کننده در یوتیوب دست یافته است.

«Felix Kjellberg» که در یوتیوب با نام «PewDiePie» شناخته می شود استریمری است که به دلیل تولید محتوای کمدی، بازی، تاک شوها و ... مشهور است. بر اساس تحلیل ها، پیودی‌پای در زمان انتشار مطلب بیش از 100 میلیون و 417 هزار مشترک دارد.

حساب کاربری توییتر یوتیوب با انتشار یک کلیپ دست یافتن پیودی‌پای به 100 میلیون مشترک را اعلام کرده است. در کلیپ، اولین ویدیوی آپلود شده در کانال در اکتبر 2010 و روند افزایش تعداد مشترکان در طول این سال ها نمایش داده می شود.

PewDiePie در توییتی از تمامی پشتیبانی ها و تلاش های بی پایان تشکر کرده است. البته گفته که برای این دستاورد احساس شایستگی نمی کند اما همواره سپاسگزار خواهد بود.

از اواخر سال 2018 برخی از کانال های در یوتیوب شروع به رقابت با پیودی‌پای کردند. کانال هندی T-Series از جمله این کانال ها بود که برای مدتی موفق شد بیشترین تعداد مشترک در یوتیوب را به خود اختصاص دهد. اما طرفداران پیودی‌پای هم دست به کار شدند و برای افزایش تعداد مشترکان او تلاش کردند. با این حال در نهایت T-Series در ماه مارس سال جاری میلادی جلو افتاد و در حال حاضر در حدود 109 میلیون مشترک دارد.

منبع:
cnet
مستر بلیط
برچسب ها

مطالب مرتبط

از انتشار ویدیو در یوتوب تا کارگردانی فیلم؛ با «گوین فری» آشنا شوید

اینترنت برای اکثر افراد جنبه سرگرمی دارد اما برای برخی دیگر به نردبانی برای رسیدن به اهداف و موفقیت تبدیل می شود. یکی از این افراد «گوین فری» نام دارد که از طریق جذب مخاطب در سایت های مختلف توانست نامی برای خود دست و پا کرده و به استودیوهای فیلم سازی راه پیدا کند. فری... ادامه مطلب

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود
x