همه چیز درباره آیفون 13
شایعات جدید از تاریخ آغاز پیش فروش و عرضه آیفون‌های 2019 می‌گویند

شایعات جدید از تاریخ آغاز پیش فروش و عرضه آیفون‌های 2019 می‌گویند

اپل گوشی‌های آیفون ۱۱، ۱۱ پرو و ۱۱ پرو مکس را روز ۱۹ شهریور (۱۰ سپتامبر) در یک رویداد رسمی معرفی خواهد کرد و به لطف منابع مختلف مشخصات کامل آن‌ها تا به حال مشخص شده است. در این اطلاعات صحبتی از تاریخ عرضه این گوشی‌ها له میان نیامده اما حالا بر اساس اخباری که از یک اپراتور بزرگ آمریکا به گوش می‌رسد پیش فروش آیفون ۱۱ و دو مدل دیگر آن از تاریخ ۲۲ شهریور (۱۳ سپتامبر) آغاز خواهد شد.

این یعنی اپل سه روز پس از معرفی رسمی آیفون‌های ۲۰۱۹، پیش فروش آن‌ها را آغاز می‌کند که با توجه به رویه این شرکت در سال‌های پیشین چنین برنامه‌ای قابل پیش‌بینی بوده است.

پیش فروش آیفون 11

بر اساس ادعای منبع مذکور، اپل فروش این گوشی‌ها را در تاریخ ۲۹ شهریور (۲۰ سپتامبر) آغاز خواهد کرد. با این حساب در حالی که صحت این ادعاها هنوز قابل تأیید نیست اما با توجه به روند سال‌های پیشین اپل در معرفی، پیش فروش و عرضه آیفون به نظر می‌رسد می‌توان این تاریخ‌ها را به برنامه واقعی این شرکت نزدیک دانست.

نکته مهم این است که هر سه مدل آیفون ۱۱ همزمان با هم عرضه خواهند شد در حالی که دو سال گذشته اینطور نبوده است. در سال ۲۰۱۸ آیفون XS و آیفون XS مکس با برنامه‌ریزی همیشگی اپل معرفی و عرضه شدند در حالی که آیفون XR در ماه اکتبر به بازار عرضه شد. پیش از آن هم آیفون ۸ و ۸ پلاس درست در همان زمانی که انتظار می‌رفت عرضه شدند اما آیفون X نوامبر به بازار آمد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato