نسخه ارزانتر گلکسی فولد به بازار می‌آید

نسخه ارزانتر گلکسی فولد به بازار می‌آید

با اینکه گلکسی فولد در ابتدای عرضه‌اش با مشکلاتی رو به رو شد و سامسونگ فروش آن را برای بر طرف کردن این مشکلات متوقف کرد اما بعد از چند ماه بالاخره این گوشی در تعداد محدود و برای مناطق خاص و البته با قیمت بالا در دسترس خریداران قرار گرفت. حالا گفته می‌شود که شرکت کره‌ای در حال کار روی یک مدل جدید از گلکسی فولد است که به صورت جهانی عرضه شده و قیمت پایینتری هم دارد.

گوشی تاشوی فعلی سامسونگ در کره جنوبی به فروش می‌رسد و اواخر این هفته هم برای عرضه در آمریکا آماده خواهد شد. قرار است به زودی این محصول برای خریداران انگلستان هم در دسترس قرار بگیرد.

گلکسی فولد

اما گویا مدل جدید که اخباری پیرامون آن به گوش می‌رسد با شماره مدل SM-F700F شناخته شده و با نصف حافظه داخلی فعلی فولد یعنی ۲۵۶ گیگابایت در دسترس خواهد بود. اقدامات دیگری هم برای کاهش قیمت این محصول انجام شده که کمتر شدن رم (از ۱۲ گیگابایت) از آن جمله هستند.

با این حال هنوز مشخص نیست که سامسونگ چه قیمتی را برای این محصول در نظر خواهد گرفت. گلکسی فولد در حال حاضر با قیمت ۱۹۸۰ دلار در آمریکا به فروش می‌رسد.

سوال دیگر این است که آیا سامسونگ برای کاهش قیمت این محصول جدید فقط به پایین آوردن برخی از مشخصات بسنده می‌کند یا قرار است به طور کلی طراحی دیگری برای گلکسی فولد جدید در نظر بگیرد. شاید برای یافتن جواب این سوال‌ها باید تا سال آینده منتظر بمانیم.

 

 

تماشا کنید: ویدیوی اختصاصی سامسونگ برای مراقبت از گلکسی فولد

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato