صدرنشین جدید جدول DxOMark مشخص شد: میت 30 پرو

صدرنشین جدید جدول DxOMark مشخص شد: میت 30 پرو

میت ۳۰ پرو با دریافت بالاترین امتیاز دوربین از سایت DxOMark عنوان صدرنشینی را به خود اختصاص داد و جای گلکسی نوت ۱۰ پلاس ۵G را گرفت.

پرچمدار هواوی پس از پشت سر گذاشتن تست دوربین سایت مذکور در تست عکسبرداری ۱۳۱ امتیاز و در تست فیلمبرداری ۱۰۰ امتیاز را کسب کرد و با امتیاز کلی ۱۲۱ و ۴ امتیاز بالاتر از گلکسی نوت ۱۰ پلاس ۵G در صدر جدول قرار گرفت.

میت 30 پرو

کارشناسان سایت DxOMark می گویند میت ۳۰ پرو با دوربین اصلی ۴۰ مگاپیکسلی، سنسور فوق عریض ۴۰ مگاپیکسلی، حسگر ۸ مگاپیکسلی تله فوتو و سنسور زمان پرواز سه بعدی خود در تمامی آزمایشات عکسبرداری خصوصاً در زمینه بافت و کاهش نویز موفق ظاهر می شود و با برقراری بهترین بالانس بین این دو فاکتور عکس هایی بسیار باکیفیت خلق می کند.

میت ۳۰ پرو در زمینه فیلمبرداری نیز درخشان ظاهر می شود و با کسب ۱۰۰ امتیاز و یک امتیاز کمتر از گلکسی نوت ۱۰ پلاس ۵G در رتبه دوم قرار می گیرد. نور دهی عالی و عملکرد فوق العاده لرزشگیر، برگ های برنده و عملکرد نه چندان مناسب در نور کم نقطه ضعف آن اعلام شده است.

دوربین سلفی میت ۳۰ پرو نیز امتیاز کلی ۹۳ (۹۷ در قسمت عکسبرداری و ۸۸ برای فیلمبرداری) را کسب کرد و با اینکه نتوانست عنوان بهترین دوربین سلفی را کسب کند ولی جزو پنج تای اول در رده بندی DxOMark قرار گرفت.

کسب رتبه اول دوربین در سایت مذکور دستاورد بزرگی است اما تاریخ نشان داده این عنوان چندان دوامی نخواهد داشت. ولی تا آمدن پرچمدار بعدی، دارندگان میت ۳۰ پرو می توانند به خاطر کسب این رتبه فخر فروشی کنند.

میت 30 پرو بالاترین امتیاز را در DxOMark کسب کرد

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato