ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

۲۰۰ لپ‌تاپ اهدایی به نهاد ریاست جمهوری
تکنولوژی

جهرمی درباره ۲۰۰ لپ‌تاپ اهدایی به نهاد ریاست جمهوری شفاف سازی کرد

«محمد جواد آذری جهرمی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پس از پیگیری ماجرای اهدای ۲۰۰ لپ‌تاپ به نهاد ریاست جمهوری، اعلام کرد این تجهیزات برای هوشمند سازی مدارس سیستان و بلوچستان به کار گرفته خواهد شد. ...

پگاه طوسی
نوشته شده توسط پگاه طوسی | ۷ مهر ۱۳۹۸ | ۱۷:۲۲

«محمد جواد آذری جهرمی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پس از پیگیری ماجرای اهدای ۲۰۰ لپ‌تاپ به نهاد ریاست جمهوری، اعلام کرد این تجهیزات برای هوشمند سازی مدارس سیستان و بلوچستان به کار گرفته خواهد شد.

چند روز قبل خبری منتشر شد که وزیر ارتباطات، شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) را ملزم به خرید ۲۰۰ لپ تاپ برای دفتر رییس جمهور کرده است. همین مسئله باعث داغ شدن هشتگ «وزیر ضعیف» در توییتر شد. آذری جهرمی نیز در پاسخ اعلام کرد که چنین موضوعی را به یاد ندارد و به همین دلیل دستور پیگیری این موضوع را صادر کرد. امروز هم نتیجه این پیگیری‌ها را با عنوان «شفاف سازی در برابر #فیک نیوز» در صفحه اینستاگرامی خود به اطلاع مردم رساند و نوشت با مردم هیچ مطلب پنهان و محرمانه‌ای ندارد و این خبر که گفته شده بود، جهرمی ۲۰۰ تا لپ تاپ به نهاد ریاست جمهوری هدیه داده، دروغی برای پوشاندن فسادهای خودشان بوده است:

«من هیچ اطلاعی نداشتم. خواستم که به جدیت پیگیری کنند. امروز مسئول مربوطه نهاد نامه زد و عذرخواهی کرد. از مدیرعامل همراه اول که تجهیزات داده بود خواستم دیگر تکرار نشود و آن تجهیزات برای هوشمند سازی مدارس سیستان و بلوچستان به کار گرفته شود. همه می دانند که درباره #حق الناس با کسی تعارف ندارم! با این تهمت های ناروا نمی توانید ذهن مردم را از واقعیت های فسادها منحرف کنید. اصلا من #قاتل_بروسلی ، اما هم #پایان_وس و دزدی های ارزش افزوده را پیگیری می کنم و هم آن ۵۰۰۰ میلیارد تومانی که در واگذاری مخابرات از مال مردم که معلوم نیست تکلیفش چه شده؟»

او همچنین تصویر مکاتبات میان نهاد ریاست جمهوری و وزارت ارتباطات را منتشر کرد که در آن به «فرهنگ» مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار تذکر داده شده که بودجه مسئولیت های اجتماعی آن شرکت در شرایط کنونی برای گره گشایی از کار مردم هزینه شود. جهرمی در ادامه عنوان کرده که اینگونه اتفاقات نباید تکرار شود و پیشنهاد داده تا تجهیزاتی که با پیگیری مودت شده است برای بحث هوشمندسازی مدارس در سیستان و بلوچستان اهداء شود.

گفتنی‌ست جهرمی این حاشیه سازی‌ها را به پایان وس (خدمات ارزش افزوده) مرتبط دانسته و گفته بود این موضوع مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (3 مورد)
 • Salim ۱۱۳
  Salim ۱۱۳ | ۷ مهر ۱۳۹۸

  میلیاردها میلیارد روزانه پول تو این کشور حروم میشه ولی سر مردم رو با 200 تا لپ تاپ گرم کردن ???

 • عزراییل
  عزراییل | ۷ مهر ۱۳۹۸

  این شفاف سازی ها به درد عمتون می خوره.این چرندیات برای ما مهم نیست.

 • pslove
  pslove | ۷ مهر ۱۳۹۸

  خودتی وزیر....

مطالب پیشنهادی