توییت تیم کوک به مناسبت هشتمین سالگرد درگذشت استیو جابز

توییت تیم کوک به مناسبت هشتمین سالگرد درگذشت استیو جابز

امروز هشتمین سالگرد درگذشت استیو جابز است؛ فردی که با قرار دادن اپل در مسیر درست، دنیای تکنولوژی را متحول کرد. تیم کوک، مدیر عامل کنونی اپل مثل همیشه در توییتر یاد و خاطره جابز را گرامی داشت.

تیم کوک در توییت خود، جمله زیبایی را از جابز نقل کرده و تصویری از او را روبروی یکی از معروف ترین فروشگاه های اپل در خیابان پنجم منهتن منتشر ساخته است. در این توییت آمده:

ارزشمند ترین سرمایه همه ما [انسان ها] زمان است.

- استیو جابز. همیشه به یادت هستیم.

توییت تیم کوک در مورد استیو جابز

این نقل قول یکی از معروف ترین گفته های جابز فقید به شمار می رود. او در مورد ارزشمند ترین داشته های زندگی می گوید:

محبوب ترین چیزها در زندگی، هیچ هزینه ای ندارند. واضح است که ارزشمند ترین سرمایه ما، زمان است.

استیو جابز

جابز در اکتبر ۲۰۱۱ به خاطر سرطان لوزالمعده درگذشت. تیم کوک همیشه در مورد میراث او در اپل صحبت می کند. او در سخنرانی خود در دانشگاه استنفورد از اولین باری که خبر بیماری جابز را شنید می گوید:

آخرین نصیحت من به شما این است. چهارده سال قبل استیو جابز همینجا روی صحنه امد و به شما گفت «زمان شما محدود است، پس آن را با تلاش برای زندگی کردن به جای دیگران هدر ندهید.» من این جمله را تکمیل می کنم: «اساتید، شما را [به مهارت های مختلف] مجهز می کنند، ولی نمی توانند شما را آماده کنند.»

زمانی که جابز مریض شد، همواره فکر می کردم که بهبود پیدا می کند ... حتی به خودم می گفتم که [جابز] مدت ها پس از رفتن من هم سکاندار اپل خواهد بود.

اپل هنوز وبسایت «به یاد استیو» را برپا نگه داشته تا مردم خاطرات خود در مورد جابز را با دیگران به اشتراک بگذارند. تاکنون بیش از یک میلیون نفر در این سایت مشارکت کرده اند

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato