ابراز دلتنگی ترامپ برای کلید هوم آیفون

ابراز دلتنگی ترامپ برای کلید هوم آیفون

ابراز دلتنگی ترامپ برای کلید هوم آیفون

اگر حذف کلید هوم آیفون‌ها ناراحتتان کرده، تنها نیستید؛ دونالد ترامپ هم از این مشکل شاکی شده است.

ترامپ اخیراً در یک توییت خطاب به تیم کوک، مدیرعامل اپل گفته: «کلید آیفون خیلی بهتر از سوایپ است!».

دونالد ترامپ در اوایل سال ۲۰۱۷ بعد از مدت ها گوشی اندرویدی خود را کنار گذاشت و به آیفون مهاجرت کرد. ۲۰۱۷، سالی بود که همچنان تمامی آیفون ها از کلید فیزیکی بهره می بردند. اما در همان سال، اپل از آیفون ۱۰ رونمایی کرد که اولین گوشی شرکت با نمایشگر تمام صفحه و بدون کلید فیزیکی هوم به حساب می آمد. با این طراحی جدید، کاربران مجبور به استفاده از سوایپ از پایین برای بازگشت به صفحه هوم شدند.

با توجه به توییت، گمان می رود ترامپ یکی از جدیدترین آیفون های اپل را خریده؛ آیفون ۱۱، ۱۱ پرو یا آیفون ۱۱ پرو مکس (بررسی دیجیاتو). با این حال به نظر نمی رسد اپل تصمیم به تغییر رویه طراحی خود داشته باشد و کلید هوم را به پرچمداران خود باز گرداند. اما شاید عرضه آیفون SE 2 با ظاهری شبیه به آیفون ۸ در سال ۲۰۲۰ کاربران ناراضی از سوایپ را به سوی این گوشی ارزان قیمت تر بکشاند. شاید هم چاره در خرید آیفون ۸ قدیمی باشد.

اما تا آن زمان، اپل برای دونالد ترامپ و احتمالاً شما که از سوایپ ناراضی هستی راه حلی دارد؛ می توانید از کلید هوم مجازی استفاده کنید. به این منظور به تنظیمات آیفون و سپس بخش های General > Accessibility > AssistiveTouch بروید و گزینه AssistiveTouch را روشن کنید.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل