رویداد غیرمنتظره اپل برای معرفی بازی‌ها و اپ‌های برتر ۲۰۱۹

رویداد غیرمنتظره اپل برای معرفی بازی‌ها و اپ‌های برتر ۲۰۱۹

اپل خود را برای برگزاری یک رویداد در ماه آینده آماده می کند که احتمالا به معرفی اپلیکیشن ها و بازی های برتر iOS در سال ۲۰۱۹ اختصاص خواهد داشت.

اپل معمولا نام اپ ها و بازی ها برتر را تنها با انتشار بیانیه خبری معرفی می کند اما امسال در چرخشی آشکار قصد برگزاری یک رویداد برای اینکار را دارد. این شرکت با ارسال دعوتنامه هایی به رسانه ها از آنها برای شرکت در رویداد معرفی برنامه های برتر ۲۰۱۹ دعوت کرده که ۱۱ آذر برگزار می شود.

پاییز معمولا فصل مورد علاقه اپل برای معرفی گجت های جدید است اما از آنجا که به تازگی ایرپاد پرو و مک بوک پرو ۱۶ اینچی معرفی شده، به نظر نمی رسد در این مراسم خبری از محصولات سخت افزاری باشد.

اپلیکیشن ها و بازی های برتر iOS

هرچند کوپرتینویی ها اطلاعات چندانی را در مورد این رویداد افشا نکرده اند اما بر اساس دعوتنامه با رویدادی شبیه «اپل دیزاین اورادز» مواجهیم که در آن بهترین اپلیکیشن ها از نظر طراحی معرفی می شوند.

برگزاری این رویداد را می توان بخشی از استراتژی اپل برای تمرکز بیشتر روی سرویس های دیجیتال به شمار آورد. این کمپانی در سال جاری نخستین سرویس گیم اشتراکی خود را با عنوان Arcade ارائه کرد که به کاربران امکان می دهد با پرداخت ماهیانه ۵ دلار به بیش از ۱۰۰ بازی دسترسی داشته باشند.

اپل در سال ۲۰۱۹ به جز سرویس Arcade پروژه های نرم افزاری جدید دیگری را هم معرفی کرد که شامل سرویس استریم محتوای  TV Plus و خبر رسان News Plus می شود. برآوردهای کارشناسان حاکی از این است که همین سرویس ها تا سال ۲۰۲۵ درآمد کمپانی کوپرتینویی را تا پنج برابر افزایش داده و به رقم سرسام آور ۱۱ میلیارد دلار می رسانند. رویداد ۱۱ آذرماه نیز فرصتی برای اپل است تا نشان دهد به حوزه نرم افزار نیز به اندازه محصولات سخت افزاری توجه دارد.

 

تماشا کنید: جعبه گشایی و نگاه نزدیک دیجیاتو: اپل ایرپاد پرو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato