10 گوشی برتر نوامبر 2019 به انتخاب آنتوتو؛ سلطه اسنپدراگون

10 گوشی برتر نوامبر 2019 به انتخاب آنتوتو؛ سلطه اسنپدراگون

پلتفرم بنچمارک آنتوتو ۱۰ گوشی های برتر ماه نوامبر ۲۰۱۹ را در دو دسته بندی پرچمدار و میان رده منتشر کرد.

در لیست ۱۰ پرچمدار برتر ماه نوامبر، ایسوس ROG Phone II با پنج پله صعود نسبت به رده بندی ماه اکتبر در جایگاه نخست قرار گرفته و محصولات وان پلاس و ریلمی با فاصله کم آن را تعقیب می کنند.

با نگاه به جدول، به سلطه بی چون و چرای چیپست اسنپدراگون پی می بریم؛ چرا که گوشی گلکسی نوت ۱۰ پلاس (مدل ۵G) که از چیپست اگزینوس ۹۸۲۵ بهره می برد، به جایگاهی بهتر از دهم دست نیافت.

گوشی های برتر ماه نوامبر 2019 به انتخاب آنتوتو

در جدول ۱۰ میان رده برتر ماه نوامبر ۲۰۱۹، ردمی نوت ۸ پرو (با چیپست هلیو G90T) در رتبه اول جا خوش کرده و پس از آن اوپو رینو ۲ به لطف بهره مندی از چیپست سریع تر اسنپدراگون ۷۳۰G با فاصله کم نسبت به شیائومی Mi 9T و سامسونگ گلکسی A80 در مکان دوم قرار گرفته است.

در لیست بهترین میان رده های نوامبر ۲۰۱۹، به غیر از گوشی ردمی نوت ۸ پرو، فقط نام گوشی هایی به چشم می خورند که از چیپست اسنپدراگون بهره می برند.

10 گوشی میان رده برتر ماه نوامبر 2019 به انتخاب آنتوتو

نکته جالب حضور محصولاتی با چیپست قدیمی اسنپدراگون ۷۱۰ و ۷۱۲ در جدول است و حتی گوشی هایی مثل ردمی نوت ۷ پرو و Vsmart Live با چیپست اسنپدراگون ۶۷۵ به ترتیب دو جایگاه انتهایی جدول را به خود اختصاص داده اند.

کارشناسان آنتوتو برخورداری از چیپست قدرتمند و حافظه داخلی UFS را از ملزومات قرارگیری بین ۱۰ گوشی برتر می دانند و می گویند گوشی هایی که حافظه داخلی آنها از UFS دو کاناله بهره می برد، شانس زیادی برای کسب امتیاز بالاتر دارند.

لازم به ذکر است که گوشی های برتر ماه نوامبر ۲۰۱۹ بر اساس داده های ماه نوامبر رده بندی شده اند. حال باید منتظر ماه دسامبر باشیم و ببینیم کدام گوشی ها بین برترین گوشی های ماه انتهایی سال ۲۰۱۹ قرار می گیرند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato