مانیتور Pro Display XDR فقط باید با پارچه مخصوص اپل پاک شود

نمایشگر Pro Display XDR اپل با قیمت 4999 دلار به بازار عرضه شده و خریدار می تواند با پرداخت 1000 دلار بیشتر، این مانیتور را با شیشه مخصوصی از بافت نانو سفارش دهد. البته اپل می گوید این مدل فقط باید با پارچه پولیش خشک که اپل آن را می فروشد، پاک شود.

طبق آنچه پشتیبانی اپل می گوید، مدل آپگرید شده مانیتور Pro Display XDR را فقط باید با دستمالی که اپل آن را می فروشد، پاک کرد و به هیچ عنوان نباید از آب یا مایعات دیگر برای تمیز کردن آن استفاده کرد.

اپل در ادامه اشاره می کند که مانیتور گرانقیمت این کمپانی نباید با هیچ دستمال دیگری پاک شود و در صورتی که کاربر دستمالی که با خرید مانیتور دریافت می کند را گم کند، باید سریعاً با بخش پشتیبانی اپل تماس گرفته و دستمال جدید سفارش دهد. هنوز قیمت این دستمال مشخص نشده است.

جالب آنکه شستن دستمال هم دستورالعمل مخصوص دارد و کمپانی کوپرتینویی توصیه کرده پس از شستشو با آب و مایع ظرفشویی، حداقل 24 ساعت در هوای اتاق خشک شود.

مدل پایه مانیتور Pro Display XDR با دستمال میکروفیبر استاندارد و کمی آب قابل تمیز کردن است و قاب آن را نیز می توان با دستمال بدون پرز مرطوب پاک کرد.

مانیتور Pro Display XDR

نمایشگر Pro Display XDR از زمان معرفی مورد تمسخر کاربران قرار گرفته است؛ چون اپل این مانیتور 4999 دلاری را بدون پایه می فروشد و خریدار نگون بخت باید 999 دلار دیگر برای پایه آن بپردازد. حال با انتشار این خبر وضعیت بدتر هم می شود.

مانیتور Pro Display XDR که مخصوص مک پرو تولید شده، از دو روز پیش (19 آذر) روانه بازار شده و مدل استاندارد آن در تاریخ 20 دسامبر (29 آذر) به آدرس مشتریان ارسال می شود. در صورتی که خریدار بخواهد مدل گرانقیمت تر با شیشه نانو را خریداری کند، باید تا 21 ژانویه سال آینده میلادی (1 بهمن) صبر کند.

موبایلت

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟