سامسونگ تاکنون یک میلیون دستگاه گلکسی فولد فروخته است [بروزرسانی: تکذیب شد]

سامسونگ تاکنون یک میلیون دستگاه گلکسی فولد فروخته است [بروزرسانی: تکذیب شد]

سامسونگ تاکنون یک میلیون دستگاه گلکسی فولد فروخته است [بروزرسانی: تکذیب شد]

بر اساس گفته های رییس سامسونگ، این شرکت تاکنون یک میلیون دستگاه گلکسی فولد به فروش رسانده است که با توجه به قیمت بالا و مشکلات فنی، آمار مناسبی محسوب می شود.

اولین گوشی تاشوی سامسونگ با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می کرد؛ از تاخیرهای پی در پی در عرضه تا برچسب قیمت ۲ هزار دلاری و شکنندگی نمایشگر، از مشکلاتی بودند که اولین گوشی تاشوی سامسونگ با آنها مواجه بود. ولی به گفته رییس سامسونگ این مشکلات مانع فروش یک میلیونی این گوشی نشده اند.

گلکسی فولد

«Young Sohn»، رییس سامسونگ الکترونیکس با اشاره به اینکه یک میلیون نفر خواهان استفاده از گلکسی فولد ۲ هزار دلاری هستند، گفت که سامسونگ تاکنون یک میلیون دستگاه از این گوشی فروخته که ۵۰۰ هزار دستگاه از برآوردهای این شرکت در ماه اکتبر بیشتر است.

سامسونگ و سازندگان دیگر سالانه ده ها میلیون گوشی می فروشند و آمار یک میلیونی گلکسی فولد قابل قیاس با آنها نیست؛ ولی برای این محصول که قیمت بالایی دارد و هنوز امتحان خود را پس نداده، رقم غافلگیر کننده ای محسوب می شود.

گلکسی فولد پس از تاخیرهای پی در پی به دلیل مشکلات فنی، سرانجام اواسط شهریور ماه امسال به بازار عرضه شد. مشکلات این گوشی آنقدر جدی بودند که سامسونگ مجبور شد تاریخ عرضه رسمی را به تعویق انداخته و کلیه پیش سفارش ها را لغو کند.

سامسونگ گلکسی فولد را از نو طراحی کرد و مقاومت ساختار آن را افزایش داد. با این وجود برخی کاربران از بروز ایراد در نمایشگر نسخه بازسازی شده پس از تنها ۲۴ ساعت خبر دادند.

سامسونگ قصد دارد سال آینده میلادی ۶ میلیون واحد گوشی تاشو به فروش برساند.

[زمان انتشار خبر اصلی: ۲۲ آذر]

 

بروزرسانی: تکذیب شد

سخنگوی سامسونگ اعلام کرد خبر فروش بیش از یک میلیون دستگاه گلکسی فولد صحت ندارد و احتمالاً نماینده این شرکت، تعداد واقعی فروش را با هدف گذاری اصلی سامسونگ اشتباه گرفته است. به گفته سخنگوی شرکت کره ای، فروش گلکسی فولد هنوز به مرز یک میلیون دستگاه نرسیده است.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل