همه چیز درباره آیفون 13
فضای رایگان یک ترابایتی «ابرینو» ویژه کاربران ایرانسل ارائه شد

فضای رایگان یک ترابایتی «ابرینو» ویژه کاربران ایرانسل ارائه شد

امکان استفاده رایگان از فضای ذخیره‌سازی ویژه در زیرساخت ابری «ابرینو» برای کاربران ایرانسل فراهم شد.

از این پس مشترکان ایرانسلی می‌توانند با ثبت‌نام در اپلیکیشن ابرینو، از امکان استفاده از یک ترابایت فضای ذخیره‌سازی رایگان یک ماهه نیز بهره‌مند شوند. برای فعال‌سازی رایگان این فضای ویژه یک ترابایتی، مشترکان ایرانسل کافیست هنگام ثبت‌نام در ابرینو، شماره ایرانسلی خود را وارد کرده و با ورود به اپلیکیشن، مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل کنند. همچنین امکان خرید و فعال‌سازی بسته‌های عادی یک ماهه، سه ماهه و ۶ ماهه نیز برای کاربران ابرینو فراهم شده است.

ابرینو یکی از ارائه دهندگان خدمات ذخیره‌سازی و پشتیبان گیری ایرانی است که به موجب استفاده از این سرویس می‌توان فایل‌های مختلف صوتی، تصویری، ویدیویی، متنی و دیگر فایل‌ها را در این فضا ذخیره نمود و با دیگر کاربران در فضایی کاملا امن به اشتراک گذاشت.

فضای رایگان یک ترابایتی

خدمات ذخیره سازی ابری کاری شبیه به فعالیت هارد دیسک‌ها اما به صورت غیر فیزیکی را انجام می‌دهند و در دنیا برای نگه‌داری و مدیریت ساده‌تر، سریع‌تر، ارزان‌تر و امن‌تر فایل‌ها و اطلاعات مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاربر از طریق این خدمات می‌تواند بدون اشغال فضا روی گوشی یا رایانه، از مقدار زیادی فایل نگهداری کرده تا در هر مکان و زمان آنها را در اختیار داشته باشد. 

مشترکین خدمات ذخیره سازی ابری ابرینو، می‌توانند به جز اپلیکیشن موبایلی این سرویس، از طریق نسخه وب نیز فایل‌های خود را ذخیره کنند؛ امری که می‌تواند برای کاربران پی‌سی و یا دارندگان گوشی‌های اپل یک امر کاربردی تلقی شود.

اپلیکیشن موبایلی ابرینو از طریق فروشگاه‌های نرم‌افزار موبایلی از جمله «مارکت اندرویدی چارخونه»، «کافه بازار» و نیز وب‌سایت ابرینو در دسترس کاربران است.

بر اساس گزارشی که ایرانسل منتشر کرده این شرکت با تسهیل دسترسی مشترکان به دنیای دیجیتال، تلاش دارد به تجربه‌های زندگی دیجیتال مشترکان خود بیفزاید و به «اپراتور دیجیتال» بیش از پیش نزدیک شود.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato