توسعه دهندگان اپلیکشن تبدیل آیفون به آیپاد: اپل اپ ما را کشت

توسعه دهندگان اپلیکشن تبدیل آیفون به آیپاد: اپل اپ ما را کشت

اپل اپلیکیشن Rewound را از اپ استور حذف کرد. کاربران به کمک این موزیک پلیر می توانستند ظاهر آیفون خود را تا حد زیادی شبیه آیپاد کلاسیک کنند.

توسعه دهندگان اپلیکیشن Rewound با انتشار بیانیه ای در سایت Medium ضمن اشاره به اینکه اپل اپلیکیشن آنها را «کشته»، گفتند کمپانی کوپرتینویی اپ آنها را به خاطر کپی کردن ظاهر آیپاد، پول گرفتن از کاربران بابت قابلیت های اپل موزیک و اینکه کاربران آن را با محصول اپل اشتباه گرفته اند، از اپ استور حذف کرده است.

حذف اپلیکیشن Rewound از اپ استور

توسعه دهندگان ضمن تکذیب تمام اتهامات فوق، تاکید می کنند که اپلیکیشن آنها رابط کاربری ساده ای داشته و به هیچ عنوان شبیه اپلیکیشن های اپل نبوده است. همچنین پوسته های آیپاد کلاسیک به طور پیش فرض در اپ نبوده اند و کاربر پس از نصب کردن آن می توانسته پوسته ها را دانلود کند.

همانطور که در تصویر زیر ملاحظه می کنید، پوسته آیپاد کلاسیک این اپ شباهت بسیار زیادی به نمونه واقعی دارد:

«Louis Anslow» یکی از توسعه دهندگان اپلیکیشن Rewound می گوید در حال حاضر حدود ۱۷۰ هزار کاربر از این اپ استفاده می کنند و آپدیت کردن و تایید دوباره آن سبب از کار افتادن اپ برای این دسته از کاربران می شود.

«Anslow» ادامه می دهد که او و تیمش تلاش خود را برای بازگرداندن اپ می کنند. او از توسعه نسخه جدید هم خبر داد. البته او گفت که «توسعه نسخه جدید ارزش تلاش و زمان گذاشتن را ندارد» چون اپل به حذف کردن آن ادامه خواهد داد.

توسعه دهندگان اپلیکیشن Rewound با درخواست سرمایه ای ۵۰ هزار دلاری از عموم به دنبال توسعه نسخه وب هستند.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato