ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

پادری حمام
تکنولوژی

پادری حمام هوشمند Mateo وزن و سایز پای شما را اندازه می‌گیرد

نمایشگاه CES 2020 به معرفی گوشی و لپ تاپ محدود نشده و در آن از محصولات جالبی در زمینه بهداشت و سلامت هم رونمایی می شود. یکی از این محصولات پادری حمام هوشمندی است که ...

نمایشگاه CES 2020 به معرفی گوشی و لپ تاپ محدود نشده و در آن از محصولات جالبی در زمینه بهداشت و سلامت هم رونمایی می شود. یکی از این محصولات پادری حمام هوشمندی است که داده های سلامتی مختلفی از جمله وزن را اندازه گیری می کند.

پادری هوشمند توسط Mateo ساخته شده و با بدنه ای انعطاف پذیر و باریک ظاهری شبیه به زیرپایی های عادی دارد، با این وجود فناوری به کار رفته در آن توانایی نقشه برداری از ۷۰۰۰ نقطه بر اساس فشار و اندازه گیری وزن، توده عضلانی، چربی، سطح هیدراته بدن، حالت ایستادن و تعادل جسمانی را دارد. تمامی این داده ها به اپلیکیشن ویژه پادری هوشمند ارسال می شوند.

پادری هوشمند

در صورتی که حالت ایستادن کاربر استاندارد نباشد، پادری Mateo آن را تشخیص داده و توصیه هایی برای اصلاح آن ارائه می کند. نکته جالب اینجاست که دستگاه توانایی شناسایی کاربران مختلف بر اساس ردپا و فشار را داشته و داده های سلامتی را برای هر کاربر به صورت جداگانه ثبت می کند.

هدف Mateo از تولید پادری حمام هوشمند کمک به کاربران برای نظارت بر وزن و شرایط جسمانی است. آنطور که مدیران این شرکت می گویند افراد علاقه چندانی به ایستادن روی ترازو و مشاهده افزایش وزن خود ندارند اما این محصول با ظاهری شبیه به پادری عادی هراس مشاهده وزن را از آنها دور می کند.

به گفته کمپانی سازنده داده های کاربر بین پادری هوشمند و اپلیکیشن به گونه ای مبادله می شوند که امنیت و حریم خصوصی افراد به مخاطره نیفتد. این پادری هوشمند هنوز به تولید انبوه نرسیده اما Mateo قصد دارد سرمایه آنرا از طریق جمع سپاری تامین کند. کمپین تولید این پادری از ماه آینده شروع می شود و کاربران با پرداخت ۱۷۹ دلار امکان مشارکت در آن را خواهند داشت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی