هوش مصنوعی جدید ادوبی ویدیوی افقی را به عمودی تبدیل می کند

هوش مصنوعی جدید ادوبی ویدیوی افقی را به عمودی تبدیل می کند

ادوبی در نمایشگاه CES 2020 فناوری تبدیل ویدیوی افقی به عمودی را نمایش داد. به کمک این قابلیت می توان بدون ویرایش دستی ویدیو، آن را برای نمایش صحیح در شبکه های اجتماعی آماده کرد.

«جیسون لوین» (Jason Levine) سفیر بین المللی Adobe Creative Cloud، در نمایشی سرگرم کننده که در ادامه ملاحظه می کنید، نشان داد که جدا کردن بکگراند از تصویر به کمک هوش مصنوعی Sensei AI این شرکت و تراشه های سری آیس لیک اینتل چقدر آسان است.

او همچنین فناوری مبتنی بر هوش مصنوعی تبدیل آنی ویدیوی افقی به ویدیوی عمودی را نمایش داد. این تکنولوژی علاوه بر کراپ کردن ویدیو، سوژه را دنبال کرده و روی آن تمرکز می کند؛ بنابراین دیگر نیازی به ویرایش دستی ویدیو برای اسنپچت و استوری اینستاگرام نیست.

اینتل در نمایشگاه CES از اولین پردازشگر گرافیکی مستقل خود با نام DG1 رونمایی کرد. این پردازشگر گرافیکی بر اساس معماری Xe طراحی شده و قوی ترین محصول این شرکت در زمینه کارایی گرافیکی محسوب می شود.

اینتل همچنین از نمونه اولیه لپ تاپ Horseshoe Bend با نمایشگر تاشو رونمایی کرد. این محصول در حالت باز اندازه ای برابر با ۱۷.۳ اینچ داشته و مبتنی بر معماری ۱۰ نانومتری تایگر لیک است.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato