سامسونگ از احتمال افت قابل توجه سود عملیاتی خبر داد

سامسونگ از احتمال افت قابل توجه سود عملیاتی خبر داد

سامسونگ از احتمال افت قابل توجه سود عملیاتی خبر داد

سامسونگ اعلام کرد سود عملیاتی این شرکت در سه ماهه انتهایی سال ۲۰۱۹ نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته، ۳۴ درصد کاهش داشته است.

کمپانی کره ای سود عملیاتی خود در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ را ۶.۰۲ میلیارد دلار تخمین زده که نسبت به سود عملیاتی سال قبل این شرکت (۹.۳ میلیارد دلار)، افت داشته است.

درآمد این شرکت با کاهش ۰.۵ درصدی، به ۵۰ میلیارد دلار رسیده که به دلیل کاهش درآمد بخش نمایشگر این کمپانی است که صفحه نمایش تلویزیون و گوشی های این شرکت را تأمین می کند.

سامسونگ

گزارش مالی سامسونگ در سه ماهه سوم ۲۰۱۹ نشان داد که سود عملیاتی این شرکت نسبت به مدت مشابه در سال قبل تقریباً نصف شده است.

این شرکت همانند دیگر شرکت های تولید کننده تراشه، مدت هاست به دلیل اشباع شدن بازار با مشکل کمبود تقاضا برای تراشه های حافظه دست و پنجه نرم می کند. این تراشه ها که در گوشی ها و دیتاسنترها به کار می روند، منبع درآمد اصلی سامسونگ محسوب می شوند.

تحلیلگران پیش بینی کرده اند با اجرایی شدن فاز اول توافق آمریکا و چین، وضعیت بازار نیمه رسانا رو به بهبودی خواهد رفت. سامسونگ قبلاً پیش بینی کرده بود که در سال ۲۰۲۰ تقاضا برای تراشه حافظه افزایش پیدا خواهد کرد.

سامسونگ گزارش مالی خود برای سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ را اواخر ماه جاری میلادی منتشر می کند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل