رندر دوربین گلکسی S20 اولترا با طراحی متفاوت فاش شد

رندر دوربین گلکسی S20 اولترا با طراحی متفاوت فاش شد

به روز رسانی: گلکسی اس ۲۰ اولترا رسما معرفی شد.

گلکسی اس ۲۰ اولترا احتمالا به قابلیتی مجهز خواهد شد که پیش از این در هیچ پرچمدار دیگری  شاهد آنها نبوده ایم.

تاکنون رندرهای زیادی از سری گلکسی اس ۲۰ منتشر شده اما افشاگری های جدید انتظارات قبلی را زیر سوال برده اند. یکی از مورد انتظارترین قابلیت های گلکسی اس ۲۰ به پیاده سازی سنسورهای متعدد در دوربین اصلی این سری مربوط می شود. بر اساس تصویری که Ishan Agarwal، از افشاگران دنیای فناوری در توییتر منتشر کرده گلکسی اس ۲۰ الترا به عنوان قدرتمندترین نسخه این خانواده از دوربینی با شمایل زیر بهره خواهد برد.

دوربین گلکسی اس ۲۰ الترا

همانطور که می بینید ماژول این دوربین مستطیلی و دو رنگ است. در بخش داخلی و مشکی آن فلاش LED و سنسورهای ۱۰۸ مگاپیکسلی، ۱۲ مگاپیکسلی الترا واید و زمان پرواز ToF قرار گرفته اند. هرچند این پیکربندی تحسین برانگیز به نظر می رسد اما ستاره واقعی دوربین ۴۸ مگاپیکسلی تله فوتو پریسکوپی است که در بخش بیرونی و خاکستری رنگ ماژول جا خوش کرده است.

به گفته Agarwal این سنسور پریسکوپی توانایی زوم اپتیکال ۱۰ برابری و دیجیتال تا ۱۰۰ برابر را دارد و به همین خاطر در کنار آن عدد ۱۰۰ به صورتی برجسته نوشته شده است. در صورتی که این شایعات درست از آب درآید، شاهد کلاس جدیدی از دوربین ها در گوشی موبایل خواهیم بود چرا که تا کنون زوم اپتیکال به ۵ برابر محدود می شد.

دوربین گلکسی اس ۲۰ الترا

صحت این طراحی توسط IceUniverse و MINU، طراح کره ای هم تایید شده که احتمال واقعی بودن آنرا تا حد زیادی افزایش می دهد.

در گلکسی اس ۲۰ و ۲۰ پلاس خبری از دوربین پریسکوپی نیست و در عوض شاهد ماژولی مرکب از دوربین ۱۲ مگاپیکسلی اصلی، ۶۴ مگاپیکسلی تله فوتو با ۳ برابر زوم اپتیکال و ۱۲ مگاپیکسلی فوق عریض هستیم. البته در مدل پلاس یک حسگر زمان پرواز سه بعدی هم به این چیدمان اضافه می شود.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato