ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

آنر مجیک واچ ۲
تکنولوژی

رونمایی از نسخه ویژه آنر مجیک واچ ۲ برای علاقه‌مندان به دنیای مد

زمانی که ساعت هوشمند آنر مجیک واچ ۲ را در دیجیاتو بررسی کردیم، طراحی زیبا، امکانات ورزشی خوب و باتری فوق‌العاده آن توجه ما را به خود جلب کرد. کمپانی آنر اما علاقه دارد طراحی ...

کورش چایچی
نوشته شده توسط کورش چایچی | ۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۰

زمانی که ساعت هوشمند آنر مجیک واچ ۲ را در دیجیاتو بررسی کردیم، طراحی زیبا، امکانات ورزشی خوب و باتری فوق‌العاده آن توجه ما را به خود جلب کرد. کمپانی آنر اما علاقه دارد طراحی ساعت هوشمند خود را یک پله ارتقا دهد و از همین رو مجیک واچ ۲ لیمیتد ادیشن را رونمایی کرده که به گفته این کمپانی چینی، بر اساس مد روز طراحی شده است.

تنها تفاوت آنر مجیک واچ ۲ لیمیتد ادیشن (Limited Edition) با نسخه‌های معمولی در طراحی جدید آن است. آنر برای این ساعت هوشمند، از برخی از ستاره‌های نوظهور دنیای هنر و طراحی کمک گرفته که نتیجه آن را می‌توان در نسخه محدود ساعت مجیک واچ ۲ دید.

این ساعت بند‌هایی رنگی و با طراحی منحصر به فرد به همراه تم‌های شخصی‌سازی شده و بدنه‌ای زیبا دارد که همگی از طراحی‌های طراحان برجسته الهام گرفته شده است. نکته جالب یک پارچه بودن طراحی در تم‌ها، حاشیه ساعت و بندهاست که همگی با هم هم‌خوانی دارند.

آنر مجیک واچ ۲

اضافه شدن این طراحی‌ها با عرضه واچ فیس‌‌های جدید آنر قرین شده است. تا پیش از این کاربران برای شخصی‌سازی کردن ساعت‌های خود، باید به مدل‌های محدود موجود در برنامه هواوی Health بسنده می کردند، اما از آغاز ماه بعدی میلادی کاربران می‌تواند از بین ۸۵ واچ فیس مختلف، طرح دلخواه خود را انتخاب کنند.

آنر می‌گوید این ۸۵ طرح، از میان بیش از ۱۴۰۰ طرح اولیه که در مسابقه بین‌المللی طراحی واچ فیس آنر ارائه شده بودند انتخاب شده‌اند، از همین رو می‌توان متصور شد که آنر با وسواس خاصی این واچ فیس‌ها را انتخاب کرده است. جرج ژائو (George Zhao) مدیر آنر می‌گوید این کمپانی علاقه دارد تا به عنوان شرکت تکنولوژی مد محور شناخته شود.

آنر مجیک واچ ۲ نیز از روحیه جسور و ماجراجوی این کمپانی پیروی می‌کند و با طیف گسترده‌ای طراحی‌های چشم‌نواز، قصد دارد با هر سلیقه‌ای جور در بیاید. آنر هنوز اعلام نکرده که مجیک واچ ۲ لیمیتد ادیشن در چه تاریخی و با چه قیمتی عرضه خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی