ترامپ رکورد فعالیت توییتری در طول دوران ریاست جمهوری اش را شکست

ترامپ رکورد فعالیت توییتری در طول دوران ریاست جمهوری اش را شکست

چهارشنبه این هفته استیضاح ترامپ رسما آغاز شد و او توفانی توییتری به راه انداخت که در طول دوران ریاست جمهوری اش نمونه نداشته است. طبق اعلام وبسایت Factbase که توییت های ترامپ را فهرست بندی می کند، او در روز چهارشنبه این هفته مجموعا ۱۴۲ توییت را برای ۷۱.۴ میلیون دنبال کننده خود منتشر کرد که بخش اعظمی از آنها به جلسه استیضاحش مربوط می شدند.

همانطور که می دانید نشست سران مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس آغاز شده و چهارشنبه مصادف بود با روز سخنرانی دونالد ترامپ در داووس. بنابراین اولین ریتوییت او که در واقع اظهار نظر یک فرد جمهوری خواه در مورد جلسه استیضاح بود در ساعت ۱۲ ظهر به وقت ایالت های شرقی آمریکا (۶ صبح به وقت داووس) و آخرین ریتوییت او که انتقاد یکی از سناتورهای جمهوری خواه جورجیا به استیضاح خودش بود در ساعت ۶ بعد از ظهر به وقت ایالت های شرقی آمریکا منتشر شد یعنی بعد از آنکه او به واشنگتن پرواز کرده بود.

در حال بازگشت از داووس سوئیس به واشنگتن.
سفری بسیار موفق (برای آمریکا)

رکورد قبلی ریتوییت های دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ در یک روز به تاریخ ۱۲ دسامبر ۲۰۱۹ مربوط می شد ؛ یعنی زمزانی که کمیته اعضای مجلس نمایندگان آمریکا به استیضاح او رای مثبت دادند.

با این حال بزرگ ترین رکورد فعالیت توییتری ترامپ به دوسال قبل از رئیس جمهور شدن او بر می گردد. در چهارم ژانویه سال ۲۰۱۵ و درست همزمان با پخش چهاردهمین فصل از برنامه تلویزیونی او به نام کارآموز (The Apprentice) ترامپ ۱۴۷ بار توییت کرد. طبق گزارش واشنگتن پست او در آن زمان کمتر از سه میلیون دنبال کننده داشت.

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato