همه چیز درباره آیفون 13
فروش اقساطی خودروهای جک و لیفان با تخفيف خاص ویژه مصرف کنندگان به مدت 4 روز (+جدول و مشخصات)

فروش اقساطی خودروهای جک و لیفان با تخفيف خاص ویژه مصرف کنندگان به مدت 4 روز (+جدول و مشخصات)

شرکت کرمان موتور برای کنترل بازار خودرو و به جهت بهرمندی مشتریان واقعی از خودرو و حذف واسطه گری در جدیدترین طرح فروش خود علاوه بر ارائه تخفیفات ویژه برای مشتریان ، خودروهای خود را با سند قطعی و غیر کاردکس عرضه می کند.
شرکت کرمان موتور برای کنترل حباب های قیمتی بوجود آمده، در طرح فروش تیرماه خود از شرایط فروش اقساطی استفاده کرده تا مشتریان واقعی با شرایط مناسب تری صاحب خودرو شوند.
بر اساس این طرح خودروهای جک J4، لیفان ۸۲۰، جک S3، لیفان X50 و X60 با شرایط اقساط متنوع از امروز تا ۱۵ تیر در معرض فروش گذاشته شده است. فروش در این روش به صورت سند قطعی بوده و سند نیز تا پایان اقساط در رهن شرکت باقی می ماند.
جک J4 یک سدان کامپکت است که به نوعی در بازار جایگزین مدل بزرگتر جک J5 شده است که پیش از این فروش بسیار موفقی را در بازار کشورمان تجربه کرده بود. در حالی که جک J5 در نسخه اتوماتیک از یک پیشرانه ۱.۸ لیتری با قدرتی در حدود ۱۴۰ اسب بخار سود می برد، حالا جک J4 با وزن کمتری به پیشرانه ای اقتصادی تر با حجم ۱.۵ لیتر مجهز شده است که توان تولید ۱۰۳ اسب بخار قدرت را دارد.پیشرانه جک S3 نمونه‌ ی تنفس طبیعی ۱.۵ لیتری است. طبق معمول خودروهای چینی با این نوع پیشرانه، قدرت ۱۱۱ اسب بخار و گشتاور ۱۴۶ نیوتن‌ متر فراهم می ‌شود.لیفان ۸۲۰ خودرویی در کلاس سدان سایز متوسط است. شرکت کرمان ‌موتور تنها نسخه‌ی ۲.۴ لیتری این خودرو را وارد بازار ایران کرده است حداکثر توان خروجی معادل ۱۵۸ اسب بخار در دور موتور ۵۷۰۰ دور بر دقیقه است.موتور X60 همان موتور ۱۸۰۰ سی سی لیفان است که تا کنون در ایکس ۶۰، ۷۲۰، ۸۲۰، و ۶۲۰ های موجود در ایران از آن استفاده شده است. این موتور که با همکاری ریکاردو انگلستان طراحی شده است، توانایی تولید ۱۳۱ اسب بخار در دور موتور ۶۰۰۰ دور بر دقیقه و گشتاور ۱۶۸ نیوتن متر در دور موتور ۴۲۰۰ دور بر دقیقه را دارد.خودروی دیگر اعلام شده در شرایط فروش لیفان X50 است. این کراس اوور کوچک (کوچکتر از لیفان X60) از مشخصات فنی یک خودرو شهری هاچ بک (موتور ۱.۵ لیتری چهار سیلندر ۱۰۰ اسب بخاری با ۱۳۳ نیوتن متر گشتاور) بهره می برد که همچون سایر خودروهای چینی موتور آن در جلو قرار داشته و همچنین دیفرانسیل جلو است.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato