پیش بینی صادرات ۱۹۹ میلیون گوشی 5G در سال ۲۰۲۰

پیش بینی صادرات ۱۹۹ میلیون گوشی 5G در سال ۲۰۲۰

بر اساس گزارش شرکت تحقیقاتی Strategy Analytics، صادرات جهانی گوشی های ۵G تا پایان سال ۲۰۲۰ به ۱۹۹ میلیون واحد خواهد رسید، ولی شیوع ویروس کرونا روی فروش آنها تأثیر منفی خواهد گذاشت.

سال ۲۰۱۹ تنها ۱۹ میلیون گوشی ۵G صادر شد. حال شرکت تحقیقاتی Strategy Analytics پیش بینی کرده که تا پایان سال جاری میلادی سهم گوشی های ۵G از صادرات جهانی تلفن های هوشمند، ۱۵ درصد خواهد بود. بزرگ ترین بازارهای این نوع گوشی ها ایالت متحده آمریکا، چین، کره جنوبی، آلمان و ژاپن هستند.

پیش بینی صادرات 199 میلیون گوشی 5G در سال 2020

«Neil Mawston» مدیر اجرایی شرکت Strategy Analytics می گوید:

«ترس و افول اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا بر فروش گوشی های ۵G تأثیر منفی خواهد گذاشت. در حال حاضر شیوع ویروس COVID-19 تولید تلفن های هوشمند را در آسیا با محدودیت مواجه کرده و در زنجیره های تأمین اختلال به وجود آورده است. در برخی مناطق چین مصرف کنندگان تمایلی به رفتن به فروشگاه ها و خرید گوشی ۵G ندارند.»

تحلیلگران شرکت Strategy Analytics می گویند در صورتی که شیوع ویروس کرونا کاهش پیدا کند، بازار در نیمه دوم سال جاری میلادی به وضعیت عادی باز خواهد گشت.

در صورتی که فرد به ویروس کرونا مبتلا شود، نشانه های بیماری ذات الریه و پنومونی را بروز می دهد. این ویروس نخستین بار اواخر دی ماه از شهر ووهان چین شیوع پیدا کرد و تاکنون به آسیا، اروپا، ایالات متحده آمریکا، انگلستان و خاورمیانه سرایت کرده است.

روز گذشته محققان به دستاورد بزرگی در مسیر توسعه واکسن برای ویروس کرونا دست یافتند و اولین نقشه سه بعدی از گیرنده این ویروس را ایجاد کردند. چند روز قبل نیز آزمایشگاهی در آمریکا دقیق ترین تصاویر از ویروس کرونا با ظاهر تاج گونه را منتشر کرد.

بر اساس آمارهای لحظه‌ای این ویروس تاکنون ۷۶۷۲۶ نفر را مبتلا کرده و جان ۲۲۴۷ نفر را گرفته است.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato