ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

کمای صنعت گرشگری ایران: حجم بلیت‌های استردادشده به 30 میلیارد تومان خواهد رسید

در پی شیوع ویروس کرونا در کشور و خطرات و نگرانی‌های جدی که بیماری ناشی از این ویروس می‌تواند برای سلامت شهروندان به وجود آورد، وب‌سایت فلایتیو یکی از سایت‌های فروش آنلاین بلیت قطار، هواپیما ...

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۷ اسفند ۱۳۹۸ | ۲۲:۴۰

در پی شیوع ویروس کرونا در کشور و خطرات و نگرانی‌های جدی که بیماری ناشی از این ویروس می‌تواند برای سلامت شهروندان به وجود آورد، وب‌سایت فلایتیو یکی از سایت‌های فروش آنلاین بلیت قطار، هواپیما و اتوبوس از شهروندان خواسته که فعلا تا حد امکان سفر نکنند. این وبسایت اعلام کرده که حجم بلیت‌های استردادشده تا پایان سال به 30 میلیارد تومان خواهد رسید.

فلایتیو در بیانیه‌ای که در اختیار دیجیاتو قرار داده اعلام کرده که با شیوع بیماری کروناویروس در نقاط مختلف جهان و ایران، در حال تجربه‌ برهه‌ای نگران‌گننده و پرخطر هستیم. اطلاعیه‌ای که توسط این وبسایت منتشر شده کاملا برخلاف ماهیت کاری فلایتیو است و در آن اعلام شده که در این دوران فارغ از منافع کسب‌وکاری باید حامی یکدیگر باشیم و در اوضاع پیش آمده «منطق حکم می‌کند که کمتر سفر کنیم.»

فلایتیو با اشاره به استردد بلیت‌های سال گذشته که بخاطر سیل رخ داد، گفته در آن زمان هم بدون دریافت وجوه مسترد شده از شرکت‌های هواپیمایی، بیش از ۱۳۰ میلیارد ریال را به مشتریان محترم مسترد کرده است و پیش بینی کرده که مبلغ کلی بلیت‌های استرداد شده تا پایان سال به ۳۰ میلیارد تومان برسد.

فلایتیو استرداد ۱۰۰ در صدی مبلغ بلیط پروازهای داخلی و خارجی را عملیاتی کرده و تاکید کرده که این قوانین (بازه زمانی خرید پروازهایی که استرداد بدون جریمه برایشان ممکن است) برای هر ایرلاین متفاوت است ولی ایرلاین‌ها به تدریج مشغول همکاری با آنها هستند.

این وبسایت با پشتیبانی سریع سعی در این دارد تا پاسخگوی همه مشتریان باشد و در این شرایط که بسیاری از شرکت‌های اکوسیستم استارتاپی به دورکاری روی آورده‌اند، تیم این مجموعه روزانه حداقل هزار تماس مشتریان را پاسخ می‌دهند تا بتوانند آنها را راهنمایی نمایند. پشتیبانی فلایتیو بصورت آنلاین، تلفنی و حضوری ممکن است. فرایند استرداد بلیط پروازها نیز از طریق وب‌سایت فلایتیو بصورت خودکار قابلیت اجرایی دارد.

در این بیانیه تاکید شده که در حال حاضر در کمای صنعت گرشگری ایران به سر می‌بریم:

«متاسفانه این روزها در نامطلوب‌ترین شرایط و وضعیت صنعت گردشگری ایران در طول چند دهه گذشته به سر می‌بریم. اتفاقاتی که در ماه‌های گذشته شاهد بوده‌ایم بصورت مستقیم و غیر مستقیم، در به وجود آوردن وضعیتی که می‌توان آن را «کمای صنعت گردشگری ایران» نامید دست به دست هم داده‌اند. از این‌رو و با توجه به اینکه مسافران، به شکل مستقیم با شرکت‌های گردشگری مانند فلایتیو در ارتباط هستند، توقع داریم که در این شرایط همه فعالان و نهادهای مرتبط با صنعت گردشگری ایران از جمله سازمان هواپیمایی کشوری، حمل نقل ریلی و جاده‌ای، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در کنار شهروندان و کسب‌وکارهای گردشگری باشند و با برنامه و اقدام فوری ما را در گذر از این شرایط سخت یاری کنند.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی