جهرمی: تلویزیون‌های اینترنتی تا پایان سال رایگان خواهند بود

جهرمی: تلویزیون‌های اینترنتی تا پایان سال رایگان خواهند بود

«محمد جواد آذری جهرمی» امروز (۱۰ اسفند) در صفحه شخصی خود در توییتر خبر از ادامه طرح ارائه خدمات رایگان تلویزیون‌های تعاملی و VODها تا پایان سال داد و تاکید کرد که ترافیک کلیه کلاس‌های آموزشی مجازی مورد تایید وزارت آموزش و پرورش نیز برای کاربران رایگان محاسبه خواهد شد.

آذری جهرمی چند روز قبل پس از اعلام خبر تعطیلی مدارس نیز پس از صحبت با مدیران تلوزیون‌های اینترنتی فیلیمو، آیو، نماوا و تیوا از رایگان بودن برنامه‌های بخش مخصوص کودکان و یا کل محتواهای برخی از این پلتفرم‌ها خبر داد تا مردم در خانه بمانند و از کودکان خود در برابر کرونا محافظت نمایند.

حال به گفته جهرمی این طرح ادامه یافته هر چند بررسی‌های دیجیاتو نشان می‌دهد که این موضوع در پلتفرم نماوا در هیچ یک از بخش‌های این سایت، تا لحظه نوشتن این خبر رخ نداده است. فیلیمو نیز بخش انیمیشن خود را تا پایان سال جاری برای کودکان و نوجوانان ایران رایگان نگه داشته است. دو پلتفرم تیوا و آیو نیز کماکان در کلیه بخش‌ها برای همه کاربران رایگان عرضه می‌شوند.

جهرمی همچنین در راستای توییت قبلی خود درباره فراهم ساختن امکاناتی برای آموزش از راه دور دانش آموزان و دانشجویان خبر داده که ترافیک کلیه کلاس‌های آموزشی مجازی مورد تایید وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم، برای کاربران رایگان خواهد بود. شایان ذکر است هنوز مشخص نیست که این تاییدیه باید چطور توسط وزارت آموزش و پرورش و یا وزارت علوم اخذ شود و انتظار می‌رود در این باره اطلاع رسانی شود.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato