تعطیلی مجدد کارخانه سامسونگ در پی آلوده شدن یکی از کارمندان به ویروس کرونا

تعطیلی مجدد کارخانه سامسونگ در پی آلوده شدن یکی از کارمندان به ویروس کرونا

هفته پیش بود که اعلام شده سامسونگ برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در کارخانه تولیدات گوشی‌های تاشوی خود در شهر گومی، آن را برای ۲ روز تعطیل می‌کند. اکنون اعلام شده است که به دلیل آلوده شدن یکی از کارمندان این کارخانه، مجددا برای ۲ روز دیگر تعطیل خواهد شد.

غول کره‌ای چندی پیش عنوان کرده بود که به دلیل آلوده شدن یکی از کارمندان کارخانه گومی، موقتا این کارخانه را تعطیل می‌کند. اکنون مشخص شده است یکی دیگر از اعضای این کارخانه به ویروس کرونا مبتلا شده است و به همین دلیل قصد دارد تا ۳ مارس کارخانه را تعطیل کند. چند ساعت پیش بود که اعلام کردیم کارخانه تولیدات LCD کمپانی ال جی در همین شهر گومی نیز تا ۳ مارس تعطیل شده است.

سامسونگ

بر اساس گزارش سامسونگ، یکی دیگر از اعضای این کارخانه که در بخش تجهیزات بی سیم کار می‌کند، به ویروس کرونا مبتلا شده است. در این بخش گوشی‌هایی نظیر گلکسی زد فلیپ و گلکسی فولد تولید می‌شود و بنا بر گفته خود سامسونگ تعطیلی این بخش نباید در تامین گوشی تاشوی جدید این کمپانی خللی ایجاد کند.

در همین راستا غول کره‌ای عنوان کرده است که یکی دیگر از کارمندان این کمپانی در کارخانه تولیدات نیمه‌هادی گیهئونگ نیز به ویروس کرونا مبتلا شده است. این شخص کارمند کافه واقع در کارخانه بوده و به همین دلیل سامسونگ اعلام کرده که کافه را برای مدتی می‌بندد و حتی ممکن است کل کارخانه را نیز موقتا تعطیل کند.

به نظر می‌رسد ویروس کرونا همچنان به تاخت و تاز خود ادامه می‌دهد و کارخانه‌های تولیدات گوشی‌های هوشمند و دیگر تامین کننده‌های قطعات الکترونیکی را یکی پس از دیگری به تعطیلی می‌کشاند. هنوز ابعاد کلی خسارت‌های وارد شده به این صنعت مشخص نشده و باید دید که در نهایت چه اتفاقی برای بازارهای وابسته به این قطعات و تکنولوژی‌ها خواهد افتاد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato