همه چیز درباره آیفون 13
اوبر به رانندگانش کمک می‌کند برای شرکت‌های دیگر کار کنند

اوبر به رانندگانش کمک می‌کند برای شرکت‌های دیگر کار کنند

اوبر به منظور حمایت از رانندگان در دوران کرونا، قابلیت جدیدی را به اپ خود اضافه کرده که افراد می توانند از طریق آن برای شرکت های دیگر کار کنند.

تقاضا برای تاکسی اینترنتی در شهرهای آمریکا به خاطر شیوع ویروس کرونا به شدت کاهش پیدا کرده است و بسیاری از افراد شغل خود را از دست داده اند. از دیروز (دوشنبه) قابلیت جدیدی به نام ورک هاب (Work Hub) به اپلیکیشن اوبر اضافه شده است که رانندگان می توانند از طریق آن برای بخش های مختلف کمپانی اوبر و یا شرکت های دیگر کار کنند.

ورک هاب به رانندگان کمک می کند تا در عین ماندن در اکوسیستم اوبر، فرصت های شغلی جدید را پیدا کرده و درآمد کسب کنند. اوبر می گوید از اواسط ماه مارس تقاضا برای سرویس ارسال غذای این شرکت به نام Uber Eats در شهرهای مختلف از جمله لس آنجلس و سان‌فرانسیسکو افزایش قابل توجهی داشته است. همچنین سرویس Uber Freight برای ارسال بارهای سنگین به دنبال رانندگانی است که گواهینامه کامیون دارند.

اضافه شدن قابلیت ورک هاب به اپ اوبر

اوبر به منظور کمک هر چه بیشتر به رانندگان، آگهی استخدام شرکت های دیگر را نیز در اپلیکیشن خود نمایش می دهد. این شرکت از طریق برنامه Uber Works با شرکت های کاریابی در شهرهای شیکاگو، دالاس و میامی همکاری کرده و فرصت های شغلی را به رانندگان معرفی می کند.

قابلیت ورک هاب آگهی های استخدام نزدیک به پانزده شرکت از جمله مک دونالد، UPS، پپسی، FedEx و ۷Eleven را نیز به رانندگان نشان داده و به طور لحظه ای آپدیت می شود.

اوبر مثل دیگر شرکت های ارائه دهنده سفرهای اشتراکی به خاطر بحران کرونا با افت شدید مسافر روبرو شده است. میزان درخواست تاکسی در شهر سیاتل ۶۰ تا ۷۰ درصد کاهش داشته و وضعیت در شهرهای دیگر مثل سان‌فرانسیسکو، لس آنجلس و نیویورک نیز تقریباً به همین گونه است. ویروس کرونا در مجموع کسب و کار اوبر را ۵۰ درصد کاهش داده است.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato