دوربین ۳ گانه و نمایشگر بزرگتر؛ سامسونگ برای گلکسی زد فلیپ 2 چه برنامه‌ای دارد؟

گلکسی زد فلیپ علاوه بر بدنه تاشو از نظر تصویربرداری هم تنه به تنه پرچمدارها می‌زند اما ظاهرا نسخه دوم آن از این نظر قوی‌تر هم خواهد شد.

پیش از این گمانه زنی‌هایی در مورد نسخه 5G گلکسی زد فلیپ به گوش می‌رسید. پتنت‌هایی که اخیرا توسط «سازمان جهانی مالکیت فکری» (WIPO) منتشر شده از دو طراحی مختلف برای نسل بعدی این موبایل حکایت دارد که در یکی از آنها چیدمان دوربین اصلی عمودی و در دیگری افقی است.

در این طرح‌ها بر خلاف مدل فعلی که به دوربین دوگانه مجهز شده، از ماژولی با سه سنسور استفاده شده که شایعات قبلی در مورد تجهیز آن به دوربین مشابه گلکسی S20 را تقویت می کند. در صورتی که سامسونگ به این گمانه‌زنی‌ها رنگ واقعیت ببخشد، گلکسی زد فلیپ ۲ علاوه بر سنسورهای اصلی و فوق عریض ۱۲ مگاپیکسلی به دوربین ۶۴ مگاپیکسلی تله فوتو مجهز می‌شود که عکاسی با آن را به سطح جدیدی خواهد رساند. هرچند نسخه فعلی هم با دوربین دوگانه از تست های DxOMark سربلند بیرون آمده است.

گلکسی زد فلیپ 2

کنار دوربین کماکان نمایشگر کوچک بیرونی به چشم می‌خورد که از نظر ابعاد تفاوت چندانی با نسخه فعلی ندارد و در یکی از طرح‌ها تنها کمی کشیده‌تر شده است.

در بخش داخلی هم دوربین سلفی درون حفره نمایشگر جا خوش کرده است. پیش از این شنیده بودیم که در نسخه بعد ابعاد نمایشگر از ۶.۷ اینچ فعلی به ۷.۷ خواهد رسید اما از روی این پتنت نمی‌توان به نتیجه خاصی رسید.

گلکسی زد فلیپ ۲ یا فلیپ 5G احتمالا اواسط تابستان و همراه با گلکسی نوت ۲۰ از راه خواهد رسید. با توجه به قیمت بالای این موبایل تاشو بعید به نظر می‌رسد خریداران نسل اول صرفا به خاطر دوربین سه گانه حاضر به تهیه نسخه جدید باشند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟