iFixit بوسیله پرتو ایکس پیچیدگی‌های درون مجیک کیبورد جدید را آشکار کرد

کاور کیبورد دار در نگاه اول یک وسیله جانبی کاملاً پیش پا افتاده به نظر می‌رسد که از چندین دکمه، پدهای فشاری و لوازم الکترونیکی تشکیل شده است. سایت iFixit مجیک کیبورد آیپد پرو ۲۰۲۰ را از زیر پرتوهای ایکس عبور داده و تصاویر آن را منتشر کرده که با تماشای آن‌ها می‌توان فهمید درون این وسیله جانبی برخلاف تصورات پیچیدگی‌های زیادی دارد.

iFixit می‌گوید تصاویر X-Ray، مجیک کیبورد آیپد پرو جدید را فراتر از یک وسیله جانبی جلوه می‌دهند و بدون نگاه کردن به برچسب قیمت ۳۳۰ دلاری نمی‌توان به جانبی بودن آن پی برد. iFixit می‌گوید آن‌ها در گذشته مجیک کیبوردهای دیگری را هم کالبدشکافی کرده‌اند و با پیچیدگی‌های این محصول آشنایی دارند، اما تاکنون به ندرت با این حجم از قطعه در این وسیله مواجه شده‌اند.

نگاهی به درون مجیک کیبورد آیپد پرو جدید با پرتوهای ایکس

آگهی استخدام

یکی از جالب ترین قسمت‌های مجیک کیبورد، ترک پد است. به گفته سایت یاد شده طراحی ترک پد در مجیک کیبورد جدید دگرگون شده و با ترک پد مک بوک‌ها که دکمه فیزیکی ندارند و با استفاده از بازخوردهای لمسی کلیک‌ها را شبیه سازی می‌کنند، فرق می‌کند.

همانطور که در تصویر زیر ملاحظه می‌کنید به نظر می‌رسد چندین دکمه فیزیکی مجزا زیر ترک پد مجیک کیبورد قرار گرفته‌اند که فشارهای انگشت کاربر را جذب می‌کنند:

به گفته iFixit درون مجیک کیبورد جدید آنقدر پیچیدگی دارد که از بسیاری از لپ تاپ‌ها هم پیچیده تر به نظر می‌رسد. یکی دیگر از قسمت‌های جالب توجه این وسیله، بکارگیری دو فنر در لولاها است.

اپل باری دیگر از تعداد زیادی آهنربا در کاور کیبورددار خود استفاده کرده تا کار کردن با آن حس محکم بودن و پایداری را به کاربر القا کند. همانطور که در تصویر زیر می‌بینید، چندین آهنربای کوچک پیرامون حفره دوربین قرار گرفته‌اند:

iFixit می‌گوید به زودی مجیک کیبورد جدید را کالبدشکافی می‌کند تا اسرار درون آن را بیشتر فاش کند.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟