ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

کمپین آموزشی «هر کجا، هر زمان، یادگیری» با اساتید بین‌المللی همراه شد

کمپین آموزشی «هر کجا، هر زمان، یادگیری» همزمان با شیوع ویروس کرونا در روزهای پایانی سال 98 و در راستای ترویج یادگیری مجازی و استفاده از فرصت قرنطینه برای توسعه آموزش‌های آنلاین و رایگان کلید ...

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۰

کمپین آموزشی «هر کجا، هر زمان، یادگیری» همزمان با شیوع ویروس کرونا در روزهای پایانی سال 98 و در راستای ترویج یادگیری مجازی و استفاده از فرصت قرنطینه برای توسعه آموزش‌های آنلاین و رایگان کلید خورد و بازدیدکنندگانی از داخل و خارج ایران داشته است.

«زهرا رحمتیان» مدیر اجرایی کمپین یادگیری درباره اهداف این رویداد گفته که این کمپین با رویکرد ایفای مسئولیت اجتماعی، درقالب برنامه های آموزش آنلاین (وبینار) و با هدف توسعه فردی و ارتقای مهارت‌های نوآورانه مردمی برگزار شده است.

در این رویداد از ابتدای کمپین تا ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۵۷ وبینار معادل ۲۸۵ ساعت آموزش در سه فاز اسفند، فروردین و اردیبهشت ماه برگزار شده و دوره های آموزشی همچنان تا پایان اردیبهشت ماه برقرار است.

مدیر اجرایی این کمپین با اشاره به آمار شرکت کنندگان این رویداد تعداد آنها را تا به امروز ۶۵ هزار و‌ ۳۸۴ نفر اعلام کرده که براساس نظرسنجی ها ۸۲درصد شرکت کنندگان ابراز رضایت داشته‌اند: «این وبینارها رایگان برگزار می‌شود ولی اگر هزینه‌ ثبت‌نام ‌هر‌ساعت‌ وبینار‌ معادل ‌۳۰هزار‌تومان در نظر بگیریم می‌توان گفت تاکنون به میزان‌ ۳میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان آموزش به کاربران ارائه شده است.»

به گفته مدیر برگزاری کمپین، تاکنون ۱۰۳ مدرس‌‌ از ۵ کشور در برگزاری این حرکت اجتماعی مشارکت داشته ‌اند که ازاین بین ۲۰ مدرس خانم بوده‌اند.

رحمتیان با اشاره به اینکه این کمپین درابتدا با رویکرد ملی آغاز بکار کرد ولی درادامه شکل بین المللی به خود گرفت، بیان کرد: «مدرسان از کشورهای ایران، کانادا، آمریکا، هلند و اوگاندا حضور داشتند و  شرکت کنندگان علاوه بر ایران از کشورهای امارات، قطر، فرانسه، هلند، آمریکا و کانادا در وبینارها ثبت نام کرده اند.»

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از این کمپین، شهرهای تهران، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز و کرج بیشترین استقبال را از کمپین داشته اند.

مدرسین این برنامه ها از نخبگان، پژوهشگران علم، اساتید دانشگاهی، مدیران اکوسیستم نوآوری کشور و فعالان رسانه های علمی و بین المللی هستند که در زمینه‌های مختلف از مهندسی گرفته تا علوم انسانی مواردی را به کاربران آموزش داده‌اند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی