همه چیز درباره آیفون 13
اسپاتیفای محدودیت ذخیره ۱۰,۰۰۰ آهنگ در کتابخانه شخصی را حذف کرد

اسپاتیفای محدودیت ذخیره ۱۰,۰۰۰ آهنگ در کتابخانه شخصی را حذف کرد

سرویس استریم موسیقی اسپاتیفای پس از مدت‌ها تصمیم به حذف محدودیت ۱۰,۰۰۰ آهنگ در کتابخانه شخصی گرفت و از این پس کاربران می‌توانند به تعداد دلخواه، آهنگ به کتابخانه خود اضافه کنند.

در حالی که این سرویس پخش موسیقی حاوی بیش از ۵۰ میلیون آهنگ برای مشتریان خود است، تا به امروز کاربران تنها قادر به ذخیره ۱۰,۰۰۰ آهنگ در بخش «Your Library» بودند که چنین موضوعی برای بسیاری از افراد آزاردهنده محسوب می‌شود.

کاربران بی‌شماری در سال‌های اخیر خواهان حذف این محدودیت از اسپاتیفای بودند، اما این شرکت با چنین ایده‌ای مخالفت می‌کرد. این سرویس در سال ۲۰۱۷ اعلام کرده بود که برنامه‌ای برای افزایش محدودیت در Your Library ندارد، چرا که کمتر از ۱ درصد کاربران با این محدودیت مواجه می‌شوند.

اسپاتیفای

توسط سیستم جدید تنها می‌توان در کتابخانه بیش از ۱۰,۰۰۰ آهنگ ذخیره کرد و برای پلی‌لیست‌های شخصی همچنان این محدودیت پابرجا است. کاربران تنها قادرند برای هر یک از ۵ دستگاه خود برای گوش دادن به موسیقی در حالت آفلاین،  حداکثر ۱۰ هزار آهنگ دانلود کنند و این محدودیت تغییری نکرده است.

اسپاتیفای در یادداشتی اعلام کرده که حذف محدودیت و دسترسی تمام کاربران به سیستم جدید، فرایندی زمان‌بر است. با توجه به این موضوع اگر امروز چنین ویژگی را امتحان کنید، شاید با ارور «All Filled Up» مواجه شوید.

اسپاتیفای محبوبیت بالایی در میان کاربران دارد به گونه‌ای که بالاترین سهم در این بخش از بازار را به خود اختصاص داده است. بر اساس آمار، سهم این سرویس پخش موسیقی در سال گذشته میلادی به ۳۵ درصد رسید و پس از آن، اپل موزیک با سهم ۱۹ درصدی قرار گرفت. این سرویس اخیرا به قابلیت «Group Session» مجهز شده که امکان گوش دادن همزمان به آهنگ توسط چندین کاربر را فراهم می‌کند.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato