ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

نسخه جدید اپل مپس با اطلاعات و جزییات دقیق‌تر به شکل آزمایشی منتشر شد

طبق گزارشی جدید، اپل شروع به آزمایش نسخه جدید برنامه اپل مپس در کشورهای بریتانیا و ایرلند کرده و شمار اندکی از کاربران به آن دسترسی پیدا کرده‌اند. اپل در کنفرانس توسعه‌دهندگان WWDC 2020 که ...

محمد قریشی
نوشته شده توسط محمد قریشی | ۳ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۶:۴۵

طبق گزارشی جدید، اپل شروع به آزمایش نسخه جدید برنامه اپل مپس در کشورهای بریتانیا و ایرلند کرده و شمار اندکی از کاربران به آن دسترسی پیدا کرده‌اند.

اپل در کنفرانس توسعه‌دهندگان WWDC 2020 که به صورت مجازی برگزار شد، از بهبود اپل مپس در کشورهای مختلف خبر داد و اعلام کرد که ویژگی‌های نقشه‌های خود در ایالات متحده آمریکا را برای دیگر کاربران نیز منتشر کند. در اولین گسترش بین‌المللی، به عنوان بخشی از سیستم عامل iOS 14 نسخه جدید اپل مپس در اختیار کاربران در کشورهای بریتانیا، ایرلند و کانادا تا پیش از پایان سال جاری میلادی قرار می‌گیرد.

گزارش جدیدی به شروع آزمایش این نسخه در بریتانیا از دو روز پیش اشاره می‌کند که البته در حال حاضر تنها ۳ درصد دستگاه‌های اپل به آن دسترسی دارند. این غول فناوری آمریکایی برای اولین بار در ژوئن ۲۰۱۵ همراه با وسایل نقلیه نقشه‌برداری خود از بریتانیا و ایرلند بازدید کرد و تا مه ۲۰۱۹ از آخرین منطقه فرعی نیز نقشه‌برداری کرد.

در این آپدیت جزئیات نقشه‌ها افزایش پیدا می‌کند، مسیرهای دوچرخه سواری پیشرفته‌تر می‌شوند، توصیه‌ها برای بازدید از مناطق و همچنین رستوران‌ها بهبود پیدا می‌کند و مسیریابی خودروهای برقی نیز به آن اضافه می‌شود.

اپل مپس

با تحلیل رویکرد قبلی اپل درباره مپس، به این نتیجه می‌رسیم که اپل پیش از عرضه عمومی یک بروزرسانی، آن را برای مدت ۱۶ تا ۴۹ روز مورد آزمایش قرار می‌دهد. با توجه به ابعاد کوچک انگلستان و ایرلند در مقایسه با بسیاری از مناطق، این احتمال وجود دارد که آزمایشات در این کشورها سریعتر به پایان برسند. ممکن است همزمان با عرضه عمومی iOS 14، نسخه جدید برای کاربران منتشر شود.

در حال حاضر نشانه‌ای مبنی بر تست نسخه جدید اپل مپس در کشور کانادا وجود ندارد، اما اگر این کمپانی بخواهد تا اواخر امسال آن را در اختیار شهروندان این کشور قرار دهد، باید در آینده نزدیک آزمایشات آن را آغاز کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی