آیفون 12sبه عنوان جایگزین آیفون XR معرفی می‌شود

آیفون 12sبه عنوان جایگزین آیفون XR معرفی می‌شود

تا پیش از این می‌دانستیم که اپل خود را برای معرفی چند مدل مختلف از سری آیفون ۱۲ آماده می‌کند. حالا اما پای یک مدل جدید هم به این سری باز شده که ظاهرا با نام آیفون ۱۲s عرضه شده و جایگزین آیفون XR خواهد شد.

آیفون XR یکی از موفق‌ترین گوشی‌های اپل است که با استقبال کاربران مواجه شده و پرفروش‌ترین گوشی سال ۲۰۱۹ لقب گرفت. تا کنون سرنوشت این موبایل در هاله‌ای از ابهام قرار داشت اما آنطور که «Komiya»، از افشاگران دنیای فناوری مدعی شده اپل مدلی با نام آیفون ۱۲s را برای جایگزینی آن تدارک دیده است.

به گفته Komiya کمپانی کوپرتینویی پس از معرفی آیفون ۱۲ فروش مدل‌‌‌‌های ۱۱ پرو و پرو مکس را متوقف خواهد کرد. این شرکت همچنین تا پایان سه ماهه اول ۲۰۲۱ آیفون XR را هم از خط تولید خارج می‌کند. پس از پایان عرضه این مدل موفق و از سه ماهه دوم ۲۰۲۱ فروش آیفون ۱۲s را کلید خواهد زد. استفاده از پیشوند S در گوشی‌‌های این شرکت بی سابقه نیست و قبلا در مدل‌هایی استفاده شده که نسبت به نسخه قبلی یک به‌روزرسانی محدود را تجربه کرده‌ بودند.

هنوز از مشخصات آیفون ۱۲s اطلاعات چندانی در دسترس نیست اما اگر همان آیفونی باشد که تنها با ۴G سازگار است باید در بهمن سال جاری منتظر معرفی آن باشیم. قیمت آیفون ۱۲s هم در حدود ۸۰۰ دلار تخمین زده شده و از این نظر به مراتب گرانتر از نسخه SE 2020 است که برای بازارهای اقتصادی تدارک دیده شده بود. بنابراین در این مدل خبری از حاشیه‌های بزرگ و سنسور تکی نیست؛ در واقع انتظار می‌رود مشخصات آیفون ۱۲s به نسخه ۱۲ پرو شباهت داشته باشد.

تمام آیفون‌های ۵G به نمایشگر OLED و چیپست A14 Bionic مجهز خواهند شد اما باید دید اپل برای ۱۲s چه خوابی دیده است.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato