آزمایش همزمان ۱۸۰۰ موبایل در لابراتوار پیشرفته شیائومی [تماشا کنید]

آزمایش همزمان ۱۸۰۰ موبایل در لابراتوار پیشرفته شیائومی [تماشا کنید]

آزمایش همزمان ۱۸۰۰ موبایل در لابراتوار پیشرفته شیائومی [تماشا کنید]

مدیرعامل شیائومی ویدیویی کوتاه از آزمایشگاه این شرکت را منتشر کرده که در آن ۱۸۰۰ موبایل به صورت پیوسته در حال آزمایش هستند.

شیائومی یکی از شرکت‌های نسبتا نوپای چینی است که در مدتی کوتاه توانسته بخش قابل توجهی از بازار موبایل را در اختیار بگیرد. دست یافتن به چنین موفقیتی نیازمند تجهیزات و آزمایشگاه‌های مدرن و کاملی است که با تکیه بر آن کیفیت و کارایی محصولات پیش از عرضه به بازار اطمینان حاصل شود. «Lei Jun»، مدیر عامل شیائومی با انتشار ویدیویی کوتاه بخشی از آزمایشگاه این شرکت را به تصویر کشیده که در آن ۱۸۰۰ موبایل به شکل پیوسته در حال آزمایش هستند.

آنطور که Lei Jun می‌گوید پیش از عرضه موبایل‌های شیائومی به بازار، این آزمایشگاه طی فرایندی یک ماهه ۲۰۰ موبایل را از جنبه‌های مختلف محک می‌زند. هدف از این آزمایش طولانی اطمینان از مقاومت دستگاه‌‌ها و شناسایی مشکلاتی است که احتمال ظهور آنها پس از آزمایش‌‌های طولانی وجود دارد.

Lei Jun بر نقش نوآوری در بازدهی تاکید کرده و کیفیت را تضمین کننده دوام محصول می‌داند. به عبارت دیگر نوآوری قدم اول در رسیدن به موفقیت است اما مدیریت و تضمین کیفیت هم به همان اندازه در دستیابی به موفقیت اهمیت دارد و به همین خاطر چنین آزمایشگاهی را بنا کرده‌اند. مدیرعامل شیائومی از برنامه‌های این شرکت برای درنوردیدن مرزهای کیفیت سخن به میان می‌آورد؛ هدفی که در راستای دستیابی به آن سرمایه‌گذاری هنگفتی را هم صورت داده‌اند.

Lei Jun ماه گذشته نیز از راه‌اندازی کارخانه هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی و فناوری ارتباطی ۵G خبر داد که ظرفیت تولید یک میلیون موبایل را دارد. این واحد ۱۸۶۰۰ متر مربعی با مجموعه‌ای از تجهیزات کاملا خودکار فرایندهای مختلفی از مدیریت محصول گرفته تا تولید، بسته‌بندی و انبار کالاها را انجام می‌دهد. شیائومی کارخانه مذکور را به تولید موبایل‌های پرچمدار نظیر «می ۱۰ الترا» اختصاص داده است.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل