ایرباد Elite Active 85t جبرا با حذف نویز فعال معرفی شد

ایرباد Elite Active 85t جبرا با حذف نویز فعال معرفی شد

کمپانی Jabra به فاصله تقریباً هشت ماه از رونمایی ایرباد کاملاً بی‌سیم Elite Active 75t، از جانشین آن رونمایی کرد. ایرباد ۲۲۹ دلاری Elite Active 85t از لحاظ ظاهری تقریباً هیچ تفاوتی با مدل قبلی نداشته اما با قابلیت حذف نویز فعال و برخی اصلاحات در طراحی روانه بازار خواهد شد.

ایرباد Elite Active 85t از قابلیت حذف نویز فعال (ANC) برخوردار بوده و کاربر می‌تواند بوسیله اپلیکیشن موبایل شدت حذف نویز را از بین ۵ سطح انتخاب کند. همچنین امکان تنظیم میزان صدای ورودی به گوش‌ها نیز از طریق اپ وجود دارد.

ایرباد مورد بحث از شش میکروفن برای پاسخ دهی به تماس‌ها و درایورهای ۱۲ میلیمتری برای «بیس قدرتمند» برخوردار است. Jabra می‌گوید طراحی «نیمه باز» این محصول سبب شده تا صدا در صورت نیاز کاربر به شکل طبیعی وارد گوش‌ها شده و راحتی بیشتری را فراهم کند.

سازنده شارژدهی ایرباد Elite Active 85t را با حین گوش دادن مداوم به موزیک و فعال بودن حدف نویز فعال ۵.۵ ساعت اعلام کرده که با استفاده از کیس به ۲۵ ساعت افزایش پیدا می‌کند. در صورت خاموش بودن ANC شارژدهی با کیس به ۳۱ ساعت افزایش می‌یابد. از دیگر قابلیت‌های این ایرباد می‌توان به پشتیبانی از شارژ بی‌سیم و گواهی IPX4 اشاره کرد.

ایرباد Elite Active 85t از ماه آینده قابل پیش خرید بوده و از ماه نوامبر (آبان تا آذر) به بازار عرضه خواهد شد.

Jabra همچنین اعلام کرد قابلیت حذف نویز فعال از ماه آینده میلادی در قالب بروزرسانی نرم افزاری به ایربادهای Elite 75t و Elite Active 75t اضافه خواهد شد و توانایی «کاهش نویزهای فرکانس پایین در اطراف کاربر» را به آن‌ها خواهد داد. البته شارژدهی این دو محصول با گوشی دادن به موزیک و فعال بودن ANC از ۷.۵ ساعت به ۵.۵ ساعت کاهش پیدا خواهد کرد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato