همه چیز درباره آیفون 13
نسخه بتای سیستم عامل هارمونی ۲.۰ اواخر ۹۹ به برخی از گوشی‌های هواوی می‌آید

نسخه بتای سیستم عامل هارمونی ۲.۰ اواخر ۹۹ به برخی از گوشی‌های هواوی می‌آید

یکی از مدیران ارشد هواوی اعلام کرد نسخه بتای سیستم عامل هارمونی ۲.۰ در سریع‌ترین زمان در آخرین ماه سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد و در دو ماهه اول سال ۲۰۲۱ به تعدادی از موبایل‌های هواوی خواهد آمد.

«Wang Chenglu»، مدیر توسعه نرم افزار گروه کسب‌وکار محصولات مصرفی هواوی اعلام کرد نسخه بتای سیستم عامل هارمونی ۲.۰ دسامبر ۲۰۲۰ (آذر تا دی ۹۹) به طور انحصاری برای توسعه‌دهندگان منتشر خواهد شد و پس از پشت سر گذاشتن آزمایش‌های مختلف، فوریه سال ۲۰۲۱ (بهمن تا اسفند) به تعدادی از گوشی‌های این شرکت می‌آید.

با توجه به توصیفات فوق، گوشی‌های هواوی آپدیت سیستم عامل هارمونی را در نزدیک‌ترین زمان در نیمه اول سال ۲۰۲۱ دریافت خواهند کرد. هواوی سپس در طول چند ماه نسخه بتا را آزمایش کرده و نسخه نهایی را منتشر می‌کند. آنطور که در گزارش آمده، گوشی‌های پرچمدار سری P احتمالاً جزو اولین موبایل‌هایی هستند که آپدیت این سیستم عامل را دریافت می‌کنند.

«Zhi Hao»، رییس کسب‌وکار محصولات مصرفی اینترنت اشیاء نیز اعلام کرد تلویزیون‌های Smart Screen هواوی جزو اولین محصولاتی خواهند بود که نسخه دوم سیستم عامل هارمونی را دریافت می‌کنند. اواخر شهریور ماه سال ۹۸ اولین تلویزیون هواوی با سیستم عامل هارمونی به نام «ویژن» معرفی شد. حال پس از گذشت تقریباً یک سال، Hao از عرضه تلویزیون‌های جدید با این سیستم عامل خبر می‌دهد.

از آنجا که هواوی تأکید زیادی بر نقش تلویزیون‌های Smart Screen در به ثمر رسیدن استراتژی «۱۸N» دارد، پیش پینی می‌شود بسیاری از مدل‌ها از جمله تلویزیون‌های پرچمدار X65 و v55i به سیستم عامل جدید مجهز شوند.

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato