گلکسی S21 احتمالا از فناوری شارژ سریع ۶۵ واتی پشتیبانی می‌کند

گلکسی S21 احتمالا از فناوری شارژ سریع ۶۵ واتی پشتیبانی می‌کند

طبق سند یک تاییدیه در کره جنوبی، سامسونگ خود را برای تولید یک شارژر ۶۵ واتی آماده می‌کند که می‌تواند مربوط به گوشی‌های سری گلکسی S21 باشد.

در گذشته تاییدیه ۳C اطلاعاتی درباره باتری پرچمداران آینده سامسونگ در اختیار رسانه‌ها قرار داده بود که شامل استفاده از یک باتری ۳۸۸۰ میلی آمپر ساعتی در گلکسی S21 و یک باتری ۴۶۶۰ میلی آمپر ساعتی در نسخه پلاس آن می‌شود. حالا اطلاعات جدیدی منتشر شده که می‌تواند مربوط به این محصولات باشد.

در جدیدترین اطلاعات منتشر شده شاهد حضور یک تاییدیه برای شارژر جدید ۶۵ واتی هستیم. در این تاییدیه یک شارژ با نام «EP-TA865» به چشم می‌خورد که شباهت زیادی به شارژر ۴۵ واتی «EP-TA845» سامسونگ دارد.

با توجه به این تاییدیه، این کمپانی کره‌ای در حال توسعه دستگاهی با قابلیت پشتیبانی از فناوری شارژ سریع ۶۵ واتی است. اگرچه نمی‌توانیم بطور قطعی این گوشی هوشمند را گلکسی S21 بدانیم، اما با توجه به معرفی چنین محصولی در سال آینده، به احتمال زیاد پرچمدار سامسونگ قادر به پشتیبانی از این فناوری باشد.

گلکسی S21

در حالی که پشتیبانی از فناوری شارژ سریع ۶۵ یا حتی ۱۰۰ واتی جذاب به نظر می‌رسد،  شارژهای ۲۵ و ۴۵ واتی عملکرد مناسبی از خود نشان می‌دهد و سرعت شارژ بالاتر می‌تواند برای باتری دردسر ایجاد کند.

این احتمال وجود دارد که سامسونگ برنامه‌ای برای پشتیبانی گوشی‌های سری گلکسی S21 از فناوری شارژ سریع ۶۵ واتی نداشته باشد. بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که گوشی گلکسی نوت ۲۰ اولترا به عنوان یکی از گرانترین محصولات این شرکت از فناوری شارژ سریع ۴۵ پشتیبانی نمی‌کند و مانند گلکسی S20 FE قادر به پشتیبانی از شارژ ۲۵ واتی است.

فاصله زیادی تا معرفی نسل آینده گوشی‌های سری گلکسی S سامسونگ داریم، بنابراین باید منتظر انتشار گزارش‌ها و شایعات بی‌شماری درباره این محصولات باشیم. در همین راستا پشتیبانی یا عدم پشتیبانی این دستگاه از شارژ سریع ۶۵ واتی احتمالا در هفته‌های آینده مشخص خواهد شد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato