ظرفیت باتری آیفون 12 و آیفون 12 مینی مشخص شد؛ کمتر از حد انتظار

ظرفیت باتری آیفون 12 و آیفون 12 مینی مشخص شد؛ کمتر از حد انتظار

آیفون 12 و آیفون 12 مینی تاییدیه سازمان تنظیم مقررات برزیل را دریافت کرده‌اند و در مستندات مربوطه، ظرفیت باتری این دو گوشی هوشمند مشخص شد.

با توجه به اسناد این سازمان، آیفون 12 مینی با باتری 2227 میلی آمپرساعتی و آیفون 12 با باتری 2815 میلی آمپرساعتی در دسترس کاربران قرار می‌گیرند.

براساس اعلام اپل، پیش سفارش آیفون 12 و آیفون 12 پرو از روز جمعه 25 مهرماه در ایالات متحده آغاز شده است. کوپرتینویی‌ها در تلاش هستند تا گوشی‌های هوشمند جدید خود را برای عرضه به بازار آماده کنند. یکی از کارهایی که قبل از عرضه گوشی به بازار لازم است به انجام برسد، دریافت تاییدیه از سازمان تنظیم مقررات است.

در مستندات تاییدیه‌، ظرفیت باتری‌های دو مدل گوشی آیفون 12 و آیفون 12 مینی درج شده است. «ANATEL» برزیل سازمانی هم‌رده با کمیسیون ارتباطات فدرال است که باتری گوشی‌های آیفون 12 پرو و آیفون 12 پرو مکس را نیز تایید کرده است. با این وجود هنوز ظرفیت باتری این دو گوشی اعلام نشده است.

اپل، ظرفیت باتری گوشی‌های آیفون در لیست مشخصات دستگاه اعلام نمی‌کند و به جای آن طول عمر باتری دستگاه را به صورت تخمینی ذکر می‌کند. مثلا اپل در رویداد رونمایی اعلام کرد که باتری آیفون 12 مینی می‌تواند تا 15 ساعت از پخش فیلم پشتیبانی کند.

در مستندات مربوطه به این موضوع نیز اشاره شده که مدل‌های مختلف آیفون 12 از شبکه 4G و شبکه 5G ریز موج  60 گیگاهرتز پشتیبانی می‌کنند. همچنین هر چهار مدل تنها در آمریکا از فناوری mmWave که سرعت بالایی دارد، پشتیبانی می‌‌کنند.

به نظر می‌رسد که اپل، گوشی‌ آیفون 12 پرو را در هند و برزیل تولید خواهد کرد. در حال حاضر مدل‌های مختلف آیفون در هر دو کشور تولید می‌شوند ولی شایعه‌هایی مبنی بر تولید مدل‌های آیفون 12 در هند تا سال 2021 مطرح شده است.

طبق اعلام اپل، پیش فروش سری جدید آیفون از همین حالا شروع شده و عرضه گوشی‌های جدید از ۲ آبان در 30 کشور آغاز خواهد شد.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato