شبکه همراه اول در منطقه زلزله‌زده قزوین عادی است

شبکه همراه اول در منطقه زلزله‌زده قزوین عادی است

در پی وقوع زلزله ۵.۴ ریشتریِ امروز در استان قزوین، شبکه همراه اول کاملاً پایدار و در حال خدمت‌رسانی به مشترکان است.

مدیرکل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران در مصاحبه با خبرگزاری فارس گفت: همراه اول با در اختیار داشتن گسترده‌ترین شبکه ارتباطی کشور با بالاترین ضریب نفوذ جمعیتی، بخشی از بزرگترین ظرفیت زیرساختی خود را برای موقعیت‌های اضطراری و حساس تخصیص داده تا در مواقع بروز سوانح غیرمترقبه بتواند به مردم و مناطق آسیب‌دیده، سرویس‌دهی با کیفیت و بدون وقفه داشته باشد.

مطلب پیشنهادی:لزوم برخورد قاطع دادستانی با تخلفات دفاتر اسناد رسمی در عدم ثبت وکالتنامه خودرو لزوم برخورد قاطع دادستانی با تخلفات دفاتر اسناد رسمی در عدم ثبت وکالتنامه خودرو

«یاسر رایگانی» افزود: «زلزله امروز (٣ آبان ١٣٩٩) در آوج استان قزوین و در عمق ١٠ کیلومتری زمین، حوالی ساعت ١۵ به‌وقوع پیوست که در بخش‌هایی از استان‌های البرز و تهران نیز احساس شد.» وی تصریح کرد: «شبکه همراه اول بدون هیچ‌گونه مشکلی و به‌صورت نرمال، در منطقه مذکور درحال سرویس‌دهی است.»

براساس محاسبات سامانه پایش لرزه‌ای ایران (سپلا) زلزله 5.4 که در ساعت 15:04:15 در 26 کیلومتر شمال غرب آوج رخ داده در فاصله 220 کیلومتری کانون زلزله (تهران) نیز احساس شده است. مرکز زلزله در حد میانی دو گسل لرزه زای کوشک نصرت و گسل آوج(آبدره) واقع شده است. احتمال خسارت حدود 1 تا 2 درصدی برای چند روستای اطراف مانند اسدآباد، کامشکان، منصور، اسماعیل آباد، چنگوله و نیرچ داده می شود.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato