هجوم مردم به فروشگاه‌های اپل در روز عرضه آیفون ۱۲ با وجود کرونا

تصاویری که از فروشگاه‌های اپل در روز عرضه آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو منتشر شده نشان می‌دهد که مردم دنیا با وجود کرونا برای خرید این دو محصول حضوراً به فروشگاه مراجعه کردند.

آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو از دیروز (جمعه ۲ آبان) به بازار عرضه شدند و کاربران با وجود کرونا برای خرید آن‌ها به فروشگاه‌های اپل هجوم بردند. این در حالیست که آمار موارد ابتلا به کووید-۱۹ در کشورهای مختلف از جمله ایالات متحده و اروپا افزایش داشته است، با این حال علاقه‌مندان به محصولات اپل برای خرید آیفون‌های جدید حضوراً به فروشگاه‌ها مراجعه کردند.

البته اپل تمهیدات متعددی برای مراجعه کنندگان حضوری به فروشگاه‌ها اندیشیده است. این شرکت اقدامات متعددی از جمله جلوگیری از شلوغ شدن بیش از حد فروشگاه‌ها، استفاده از ماسک و اندازه گیری دمای بدن مشتریان را در دستور کار قرار داده است.

اپل همچنین فروشگاه‌های جدیدی به نام «اکسپرس» راه اندازی کرده که در آن‌ها دیواری شیشه‌ای کانتر فروش را از مشتریان جدا کرده و تحویل آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو را ضمن رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تسهیل می‌کند. اپل تاکنون نزدیک به ۲۰ فروشگاه اکسپرس در ایالات متحده و اروپا راه اندازی کرده و قرار است تعداد آن‌ها را تا پایان ماه جاری میلادی به ۵۰ فروشگاه برساند.

در ادامه تصاویر فروشگاه‌های اپل در برخی شهرهای بزرگ دنیا در روز عرضه آیفون ۱۲ را ملاحظه می‌کنید.

پکن

مراجعه مردم چین به اپل استور پکن برای خرید آیفون ۱۲
صف کشیدن مردم بیرون از فروشگاه اپل در پایتخت چین

هنگ کنگ

مشتریان آیفون‌های جدید را در اپل استور هنگ کنگ آزمایش می‌کنند.

لندن

صف کشیدن پایتخت نشینان انگلستان بیرون از فروشگاه اپل در شهر لندن.

نیویورک

مردم برای خرید آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو بیرون از اپل استور خیابان پنجم شهر نیویورک انتظار می‌کشند.
کارکنان اپل استور با دست زدن به مراجعه کنندگان خوش‌آمد می‌گویند.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟