TCL اولین نمونه اولیه گوشی رول‌شونده جهان را به نمایش گذاشت [تماشا کنید]

TCL اولین نمونه اولیه گوشی رول‌شونده جهان را به نمایش گذاشت [تماشا کنید]

تا به امروز چندین گوشی تاشو وارد بازار شده‌اند که برای مثال می‌توان به گلکسی زد فولد ۲ اشاره کرد، اما کمپانی‌ها شروع به کار روی گوشی رول‌شونده کرده‌اند و حالا اولین نمونه آن توسط TCL‌ به نمایش گذاشته شده است.

انتظار می‌رود سامسونگ سال آینده میلادی از گوشی رول‌شونده خود رونمایی کند، با این حال TCL زودتر از رقیب کره‌ای خود دست به چنین کاری زده و نمونه اولیه محصول خود را به نمایش گذاشته که آن را جلوتر از سامسونگ و هواوی قرار می‌دهد.

TCL نامی شناخته شده در دنیای تلویزیون‌ها محسوب می‌شود، با این حال در زمینه تولید انبوه گوشی‌های هوشمند نیز فعالیت دارد، هرچند در مقایسه با برندهایی مانند سامسونگ ناشناخته است.

این کمپانی یک قدم بزرگ در دنیای گوشی‌های هوشمند برداشته و از یک گوشی رول‌شونده با نمایشگر ۴.۵ اینچی رونمایی کرده که البته گسترش پیدا می‌کند. فناوری نمایشگر این دستگاه با همکاری کمپانی «China Star» توسعه پیدا کرده که در هنگام باز شدن، اندازه آن به ۶.۷ اینچ می‌رسد.

در حال حاضر مشخص نشده که کاربران می‌توانند ابعادی در میان ۴.۵ و ۶.۷ اینچ انتخاب کنند یا تنها به همین دو گزینه دسترسی دارند. برای اطلاع از این موضوع باید تا عرضه تجاری این گوشی رول‌شونده صبر کنیم که انتظار می‌رود در آینده نزدیک از راه برسد، البته تاریخ شروع تولید انبوه آن اعلام نشده است.

با توجه به بازار گوشی‌های هوشمند، هنوز باید منتظر تولید انبوه گوشی‌های تاشو باشیم و بعد گوشی‌های رول‌شونده وارد بازار شوند. با توجه به مسائل فنی و همچنین فرایند تولید، نباید انتظار قیمت پایینی برای این محصولات داشته باشیم. احتمالا اولین گوشی‌های رول‌شونده مانند تاشو قیمتی در محدوده ۲۰۰۰ دلار داشته باشند.

انتظار می‌رود سال آینده چندین نمونه از گوشی‌های رول‌شونده معرفی و به صورت محدود وارد بازار شوند که یکی از آن‌ها، محصول شرکت TCL خواهد بود. احتمالا نمایشگر نمونه‌های اولیه آن‌ها مانند اولین گوشی‌های تاشو استحکام بالایی نداشته باشند.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato