ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

تاکسی اینترنتی اسنپ به کیش می‌رود

جزیره کیش به عنوان تازه‌ترین مقصد تاکسی اینترنتی اسنپ انتخاب شده است و فعالیت این تاکسی اینترنتی در جزیره کیش به زودی آغاز خواهد شد. شرکت اسنپ و شرکت عمران، آب و خدمات کیش برای ...

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۱۰ آبان ۱۳۹۹ | ۱۸:۵۰

جزیره کیش به عنوان تازه‌ترین مقصد تاکسی اینترنتی اسنپ انتخاب شده است و فعالیت این تاکسی اینترنتی در جزیره کیش به زودی آغاز خواهد شد. شرکت اسنپ و شرکت عمران، آب و خدمات کیش برای راه‌اندازی تاکسی‌ اینترنتی در این جزیره، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

«محمد خلج» مدیرعامل اسنپ، درباره امضای این تفاهم‌نامه و ورود این تاکسی اینترنتی به کیش گفت: «برای اسنپ باعث افتخار است که به عنوان اولین تاکسی اینترنتی ایران فعالیت خود را در قطب گردشگری کشور آغاز کند و شروع‌کننده حمل‌ونقل هوشمند در جزیره کیش باشیم. در جزیره کیش نیر تاکنون سرویس اسنپ تریپ برای هتل‌ها فعال بود و از این پس سرویس حمل و نقل عمومی نیز شامل دیگر خدمات در کیش می‌شود و در آینده به‌دنبال خدمات دیگر در کنار حمل و نقل نیز خواهیم بود.»

«ابوالفضل طیبی»، مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش، درباره امضای این تفاهم‌نامه گفت: «پس از سال‌ها مطالبه شهروندان و گردشگران جزیره کیش، سرانجام قرارداد همکاری با شرکت ارائه‌دهنده خدمات هوشمند حمل و نقل عمومی منعقد شد و خوشحالیم که نوید ارائه خدمات شایسته حمل و نقلی را به کیشوندان و گردشگران جزیره زیبای کیش بدهیم.»

طیبی، همکاری با اسنپ را آغاز مسیر حمل و نقل اینترنتی در جزیره کیش عنوان می‌کند و می‌گوید: «تاکسی اینترنتی، رقیب تاکسی تلفنی نیست بلکه معتقدیم این دو مدل حمل و نقل عمومی مکمل یکدیگرند و می‌توانند ما را در ارائه خدمات مناسب و بهینه به شهروندان یاری کنند. همچنین به واسطه اعلام موقعیت جغرافیایی و  وضعیت زمانی و مکانی سفر، خدمات‌دهی تسریع و بهتر می‌شود. شهروندان و گردشگران نیز می‌توانند در صورت دریافت خدمات مطلوب با امتیازدهی به راننده‌های تاکسی، ضمن تشویق رانندگان خدوم، زمینه‌ساز افزایش کارآمدی سیستم حمل و نقل عمومی کیش شوند.»

حدود ۶ سال از آغاز فعالیت اسنپ، به عنوان اولین سامانه هوشمند حمل‌ونقل، در ایران می‌گذرد و این سامانه امروز با خدمات‌رسانی در حدود ۱۷۰ شهر بزرگ و کوچک از تمام ۳۱ استان ایران عنوان بزرگترین سرویس آنلاین حمل‌ونقل در کشور را در اختیار دارد. به زودی این تاکسی اینترنتی فعالیت خود را در جزیزه کیش آغاز خواهد کرد.

گفتنیست پیش از این تاکسی اینترنتی خود جزیره کیش در این منطقه فعالیت خود را آغاز کرده بود که نتوانست آنطور که باید ظاهر شود و حال باید دید ورود بزرگترین تاکسی اینترنتی ایران به کیش چطور می‌تواند حمل و نقل آنلاین و هوشمند را در این جزیره متحول سازد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی