ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

طرح شاتل موبایل برای ایمن‌سازی اینترنت دانش آموزان فعال شد  

شاتل موبایل «طرح ویژه دانش آموز» را مطابق دستورالعمل وزارت ارتباطات جهت ایجاد فضایی امن برای استفاده دانش آموزان از سیستم آموزش از راه دور راه اندازی کرد. این اپراتور تلفن همراه کشور، با فعال ...

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۱۱ آبان ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۰

شاتل موبایل «طرح ویژه دانش آموز» را مطابق دستورالعمل وزارت ارتباطات جهت ایجاد فضایی امن برای استفاده دانش آموزان از سیستم آموزش از راه دور راه اندازی کرد.

این اپراتور تلفن همراه کشور، با فعال کردن این طرح، دانش آموزان در استفاده از اینترنت سیم کارت شاتل موبایل، تنها به سامانه های آموزشی براساس فهرست اعلامی از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دسترسی خواهند داشت. همچنین با غیرفعال کردن این طرح، دسترسی به اینترنت به حالت عادی باز خواهد گشت و کاربران می‌توانند به گشت و گذار در اینترنت بدون محدودیت‌های دانش آموزی بپردازند و امکان سوییچ کردن بین این دو حالت به راحتی برای مشترکین فراهم ساخته است.

برای فعال کردن این طرح، کافی است مشترکین شاتل موبایل کد دستوری *1*4*3*1# را از سیم کارت خود شماره گیری کنند. همچنین برای غیرفعال کردن طرح و استفاده از اینترنت به طور عادی، کد دستوری *1*4*3*2# از سوی این اپراتور معرفی شده است که می‌تواند به صورت آنی، اینترنت را به حالت قبل برگرداند. این قابلیت باعث می‌شود که والدین بتوانند گوشی تلفن همراه خودشان را به اینترنت ویژه دانش آموز مجهز کنند و برای ساعاتی به فرزند خود بدهند و سپس دوباره با برگشت به اینترنت عادی، از مزایای آن بهره‌مند شوند.

همچنین گفتنی است شاتل موبایل پیش از این، استفاده از سامانه آموزشی «شاد» را بدون محدودیت و برای کلیه مشترکین سیم کارت های خود رایگان کرده است و بر این اساس با استفاده از اینترنت شاتل موبایل، فعالیت در این سامانه هیچ هزینه ای برای دانش آموزان و معلمان نخواهد داشت.

شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پوشش 3G و 4G در سراسر کشور است که برای نخستین بار، از فناوری «سیم کارت هوشمند» استفاده کرده است و بر اساس این فناوری، سیم کارت هوشمند شاتل موبایل با تحلیل آنتن های موجود در محدوده حضور مشترک، به طور خودکار، بهترین آنتن و پوشش شبکه را برای وی انتخاب می کند.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این اپراتور، انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت با پیش‌شماره 0998 و کد یک، می‌توانند به وب‌سایت رسمی اپراتور شاتل موبایل مراجعه کنند یا از طریق شماره 09981000000 و به صورت 24 ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی