معرفی بازی Shadow Fight Arena؛ سبک مبارزه جان تازه‌ای می‌گیرد

احتمالا شما هم سری بازی Shadow Fight را با آرت استایل دو بعدی و مبارزات هیجان‌انگیزش به یاد می‌آورید اما بازی Shadow Fight Arena که جدیدترین محصول این سری است و توسط کمپانی خوشنام Nekki ساخته شده، محیطی کاملا سه بعدی دارد و انیمیشن‌هایی به مبارزاتش اضافه شده که متفاوت از نیاکانش است.

بازی Shadow Fight Arena

بازی Shadow Fight Arena یکی از سردرمداران سبک مبارزه است که به بازیکن اجازه می‌دهد با حرکت در هشت جهت و استفاده از مشت، لگد، اسلحه و توانایی فراطبیعی دشمنش را به زانو در بیاورد. هر مبارزه در سه راند انجام می‌شود و اگر کارکترتان را در یک راند از دست بدهید باید برای راند بعد سراغ یک کاراکتر جدید بروید.

علاوه بر بازی‌های خوب و پرطرفدار این سری، چیزی که باعث شد Shadow Fight Arena در همان روزهای اول عرضه‌اش به محبوبیت برسد اضافه شدن مبارزات PvP است. قبلا فقط می‌توانستیم با یک کاراکتر و در برابر هوش مصنوعی بازی مبارزه کنیم اما در بازی جدید چهار حالت متفاوت وجود دارد:‌ مبارزه برای رنک یا رتبه‌بندی،‌ مبارزه برای ارتقای توانایی‌ها، مبارزه با هوش مصنوعی بازی و مبارزه با دوستان که برگ برنده‌ی بازی Shadow Fight Arena است.

بازی Shadow Fight Arena

بازی هیروهای متنوع و جذابی دارد که هرکدام ویژگی‌های خاصی دارند و وقتی در حال تشکیل تیم هستید باید ویژگی‌ها و تاکتیک‌های دشمن را در نظر بگیرید و هیرویی را انتخاب کنید که بهترین مبارز شماست. توانایی و لول هر هیرو با استفاده از کارت‌هایی که پس از هر مبارزه به دست می‌آورید، قابل ارتقا است و قبل از مبارزه می توانید توانایی های سایه عادی یا سایه سیاه را به کاراکترتان اضافه کنید.

بازی Shadow Fight Arena

چیزی که در گیم‌پلی توی ذوق می‌زند جای خالی محور داستانی است که در بازی‌های قبلی همین سری وجود داشت اما حالا خبری از آن نیست و اضافه شدن بخش PvP که بزرگترین نقطه قوت بازی جدید است هم جبرانش نمی‌کند. ماموریت‌هایی هم به بازی اضافه شده که انجام دادن آن‌ها کمک می‌کند امتیازات را افزایش بدهید و کارت‌ به دست بیاورید ؛ به عنوان مثال از شما می‌خواهد تا مانند shadow fight 3 با دشمن نامرئی بجنگید.

در همان چند تجربه‌ی اول پیشرفت سیستم کنترل بازی به چشم می‌آید و متوجه می‌شوید که مبارزات سریع‌تر و روان‌تر جلو ‌می‌روند البته اگر برای اولین بار است که این سری را تجربه می‌کنید ممکن است کمی سخت و چالش برانگیز باشد و بهتر است اول به سراغ بخش تمرین یا Training بروید تا کمی به کنترل‌ها و سبک مبارزات عادت کنید. در کل می‌توانیم بگوییم Shadow Fight Arena یکی از بهترین‌ بازی‌های آنلاین سبک مبارزه است و ارزش تجربه کردن را دارد.

Shadow Fight Arena
  • Shadow Fight Arena
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون‌برنامه‌ای
  • سازنده: Nekki Limited
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • حجم: 1900/808 مگابایت
دانلود


ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟