ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

قرارداد ۸۰۰ میلیون دلاری اوبر و لیفت با دولت آمریکا برای ارائه سرویس حمل‌ونقل

دولت آمریکا قراردادی چند صد میلیون دلاری با اوبر و لیفت امضا کرد و مجوز ارائه سرویس حمل‌ونقل به ۴ میلیون کارمند فدرال و خانواده‌های آنان را به این دو شرکت اشتراک سفر داد. اداره سرویس‌های ...

پیمان حسنی
نوشته شده توسط پیمان حسنی | ۴ آذر ۱۳۹۹ | ۲۲:۳۰

دولت آمریکا قراردادی چند صد میلیون دلاری با اوبر و لیفت امضا کرد و مجوز ارائه سرویس حمل‌ونقل به ۴ میلیون کارمند فدرال و خانواده‌های آنان را به این دو شرکت اشتراک سفر داد.

اداره سرویس‌های عمومی آمریکا (GSA) که یکی از وظایف آن فراهم کردن سرویس حمل‌ونقل برای کارکنان فدرال و خرید محصولات مختلف برای دفاتر دولتی است، قراردادی ۵ ساله با اوبر و لیفت به ارزش حداکثر ۸۱۰ میلیون دلار برای ارائه سرویس حمل و نقل به کارکنان دولتی منعقد کرد.

کارکنان فدرال تا پیش از این قرارداد می‌توانستند از سرویس‌های اشتراک سفر استفاده کنند، اما حالا اوبر و لیفت می‌توانند به طور رسمی فعالیت را از درون آژانس‌های دولتی آغاز کرده و برای ترویج سرویس‌های خود به طور مستقیم با مقامات دولتی همکاری کنند.

به موجب این قرارداد، اوبر و لیفت می‌توانند اپلیکیشن اشتراک سفر خود را به بیش از ۴ میلیون کارمند و پیمانکار آژانس‌های دولتی آمریکا ارائه کنند. اداره سرویس‌های عمومی آمریکا می‌گوید از اوبر و لیفت بین ۲ تا ۴ درصد تخفیف در هزینه سفرها گرفته و از پرداخت برخی از هزینه‌ها نیز به طور کامل معاف شده است.

اوبر از این قرارداد به عنوان فرصتی برای گسترش تعداد مشتریان و خدمات دهی رسمی به دولت آمریکا و کمک به آژانس‌های دولتی برای از میان برداشتن چالش‌های بزرگ یاد کرد. لیفت نیز این قرارداد را نشانه‌ای خوب برای رشد کسب و کار این شرکت دانست. سخنگوی لیفت می‌گوید این شرکت تا پیش از این قرارداد نیز با برخی آژانس‌های دولتی همکاری می‌کرده، اما حالا فرصت تبدیل شدن به انتخاب اول بسیاری از آژانس‌های دولتی را بدست آورده است.

برخی از کارشناسان معتقدند این قرارداد یک پیروزی بزرگ برای اوبر و لیفت به شمار می‌رود، چرا که علاوه بر از ارزش چند صد میلیون دلاری، نوعی چراغ سبز برای دیگر سازمان‌های دولتی برای عقد قرارداد رسمی با این دو شرکت به شمار می‌رود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی