گوشی رول شدنی ال‌جی اسلاید احتمالا اسفندماه معرفی می‌شود

ال‌جی پس از عرضه گوشی چرخان وینگ حالا در حال نهایی کردن توسعه گوشی خاص دیگری است که از نمایشگر رول شونده بهره می‌برد.

براساس اطلاعات منتشر شده از طریق صفحه توییتر «cozyplanes»، از افشاگران دنیای فناوری گوشی رول شدنی با نام «ال‌جی اسلاید» که پیشتر نیز خبرهایی در مورد معرفی آن منتشر شده بود، در اسناد یکی از اپراتورهای کره‌ای رویت شده که نشان دهنده احتمال معرفی آن در آینده نزدیک است.

دومین گوشی هوشمند ال‌جی با طراحی نوآورانه احتمالا با نام «ال‌جی اسلاید» در دسترس کاربران قرار گیرد. این گوشی هوشمند نیز همانند ال‌جی وینگ با طراحی متفاوت، دومین دستگاهی خواهد بود که به عنوان بخشی از «پروژه اکسپلورر» ال‌جی به بازار عرضه می‌شود. شهریورماه امسال ال‌جی وینگ با طراحی متفاوت معرفی شد و آنطور که شنیده می شود گوشی اسلاید احتمالا اسفند ماه معرفی خواهد شد.

آنطور که این افشاگر میگوید نسخه لاک گوشی رول شدنی ال‌جی با شماره مدل LM-R910Nو نسخه آنلاک آن با شماره مدل OMD-LM-R910N به ثبت رسیده‌اند.

آنچه روشن است ال‌جی‌ روی توسعه گوشی هوشمند جدیدی با طراحی جدید و خلاقانه کار می‌کند. همچنین براساس شایعه‌ها و خبرهای مختلفی که تاکنون منتشر شده، انتظار می‌رود این گوشی هوشمند اوایل سال 2021 و احتمالا در ماه مارس (اسفند 99 یا فروردین 1400) رونمایی شود.

اطلاعات به اشتراک گذاشته از طریق پایگاه داده‌های اینترانت اپراتور تلفن همراه کره‌ جنوبی،‌ دو شماره مدل یکی مربوط به اپراتور با نام «LM-R910N» و دیگری شماره مدل آنلاک «OMD-LM-R910N» را نشان می‌دهد.

اطلاعات بیشتری در مورد گوشی هوشمند رول شدنی ال‌جی در دست نیست. بعید به نظر می‌رسد که دومین گوشی هوشمند مربوط به پروژه اکسپلورر جایگزین ال‌جی وینگ شود؛ اما می‌تواند محصول جدید و متفاوت دیگری باشد.

براساس شایعه‌های منتشر شده، ال‌جی اسلاید با نمایشگر OLED رول شدنی رونمایی خواهد شد. ال‌جی مدتی قبل دو درخواست جدید برای ثبت دو نام تجاری به فاصله دو روز در اداره مالکیت معنوی اتحادیه اروپا ثبت کرد. یکی از آنها مربوط به ال‌جی اسلاید و دیگری مربوط به LG Rollable است.

پیشتر نیز اطلاعاتی از پتنت ثبت شده ال‌جی در مورد گوشی رول شدنی  LG Rollable منتشر شده بود که خبر از توسعه دستگاهی با پشتیبانی از قلم هوشمند می‌داد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟