احتمال عرضه جک x7 به بازار توسط کرمان موتور + قیمت احتمالی

احتمال عرضه جک x7 به بازار توسط کرمان موتور + قیمت احتمالی

تابستان سال ۹۷ یعنی حدود ۲.۵ سال پیش بود که خبر اولیه عرضه کراس اووری جدیدتر توسط کرمان موتور رسانه ای شد، جک s7 که قرار بود به عنوان مدلی گران قیمت تر و البته پیشرفته تر در کنار جک s5، به سبد محصولات خودروساز کرمانی افزوده شود.

اما عرضه این خودرو در نهایت با مسائل مربوط به بازگشت تحریم های صنعت خودروسازی گره خورد و تاکنون نیز اتفاق کاملا جدی ای در این رابطه رخ نداده است، اما با توجه به تحولات سیاسی و اقتصادی، به نظر می رسد که شانس عرضه مدل جدید این کراس اوور نسبتا پر آپشن با نام جک x7 یا kmc k7 در بازار ایران افزایش یافته و برهمین اساس نیز بار دیگر خبرهای غیر رسمی در رابطه با این خودرو منتشر شده است.

https://digiato.com/wp-content/uploads/2018/07/4-1.jpg
جک اس ۷ که قرار بود در کشور عرضه شود.

مشخصات فنی جک x7

جک S7 خودرویی است که در بازار چین با پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو ۱۶۱ اسب بخار و گشتاور ۲۵۱ نیوتون متر عرضه می شود و توان آن توسط گیربکس ۶ سرعته دو کلاچه به چرخ های جلو منتقل می شود. نسخه ای دیگر از این خودرو به پیشرانه ۲ لیتری توربو ۱۷۴ اسب بخار و گشتاور ۳۰۰ نیوتون متر مجهز است که توان آن هم توسط یک گیربکس ۶ سرعته دو کلاچه به چرخ های جلو منتقل می شود. کمپانی جک این خودرو را با نشان جدید خود و همچنین به عنوان لوکسترین کراس اوور خود معرفی کرده است.جک x7 هم به عنوان یکی از محصولات جک به حساب می آید که قابلیت سفارش گذاری آن با پیشرانه توربو وجود دارد و ظاهرا قرار است نسخه ۱۷۴ اسب بخاری تحت عنوان kmc k7 راهی بازار کشور شود.

https://digiato.com/wp-content/uploads/2020/04/JAC-X7-1.jpg
جک ایکس ۷ یا kmc k7
kmc k7
kmc k7

قیمت احتمالی kmc x7

در حالی که در تیرماه سال ۹۷ و متناسب با دلار حدودا ۴۰۰۰ تومانی، قیمتی در حدود ۱۳۰ میلیون تومان برای جک s7 قابل پیش بینی بود، حالا و براساس قیمت فعلی ارز (حدود ۲۵۰۰۰ تومان) زمزمه اعلام قیمتی در حدود ۹۵۰ میلیون تومان برای مهلت تحویل در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ شنیده می شود. البته این احتمال وجود دارد که با کاهش احتمالی قیمت ارز، شاهد تعدیل شدن قیمت خودروهای مونتاژی نیز باشیم.

https://digiato.com/wp-content/uploads/2020/04/JAC-X7-4.jpg
kmc k7

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato