گلکسی زد فلیپ ۳ احتمالا یک میانرده خواهد بود

گزارشی جدید نشان می‌دهد که گلکسی زد فلیپ ۳ به منظور کاهش قیمت احتمالاً با سخت افزار میان‌رده به بازار عرضه خواهد شد.

وب سایت Galaxy Club به اطلاعاتی دست پیدا کرده که نشان می‌دهد گلکسی Z فلیپ ۳ احتمالاً از شبکه 5G پشتیبانی نمی‌کند. شماره مدل این گوشی SM-F720F است که به گفته این سایت نشان دهنده نسخه بین المللی موبایل و عدم پشتیبانی از شبکه 5G است، چرا که در انتهای شماره مدل تمام گوشی‌های سامسونگ که از شبکه 5G پشتیبانی می‌کنند حرف B قرار گرفته است.

سرور ابری

بر اساس شایعاتی که تاکنون منتشر شده‌اند، سامسونگ احتمالاً از چهار موبایل تاشو در سال ۲۰۲۱ رونمایی خواهد کرد، بنابراین ممکن است سازنده کره‌ای علاوه بر معرفی نسخه پرچمدار Z فلیپ ۳ با پشتیبانی از شبکه 5G، نسخه دیگر این موبایل را بدون پشتیبانی از این شبکه و با قیمت کمتر روانه بازار کند. این استراتژی با توجه به سابقه سامسونگ چندان دور از ذهن نیست. برای مثال می‌توان به گلکسی Z فلیپ و Z فلیپ 5G اشاره کرد که در حال حاضر در صورت ارائه گوشی قدیمی سالم به ترتیب با قیمت ۷۰۰ و ۸۵۰ دلار از سازنده کره‌ای قابل خرید هستند.

آنطور که در ادامه گزارش آمده سامسونگ ممکن است گلکسی Z فلیپ ۳ را به چیپست پرچمدار اما قدیمی کوالکام اسنپدراگون ۸۶۵ یا اگزینوس ۹۹۰ و مودم 4G مجهز کند. این موبایل تاشو در صورت مجهز شدن به این چیپست از لحاظ قدرت پردازشی کنار گلکسی S20 FE قرار خواهد گرفت. دو گوشی دیگر سامسونگ یعنی گلکسی زد فلیپ و زد فولد ۲ به ترتیب ۱۴۴۹ و ۱۹۹۹ دلار قیمت دارند، بنابراین احتمال دارد سازنده کره‌ای به منظور کاهش قیمت مدل جدید و ترغیب کاربران بیشتر به خرید، آن را با قیمت کمتر به بازار عرضه کند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟