چهره احتمالی نسل بعدی کیا اسپورتیج

کیا اسپورتیج 2022 در حال آماده سازی برای ورود به بازار است و ما نمی‌توانیم بیش از این برای رونمایی رسمی آن، منتظر بمانیم. تاکنون تصاویر جاسوسی مختلفی به دست ما رسیده که نشان می‌دهند شکل و شمایل تقریبی اسپورتیج جدید، به چه سبکی خواهد بود. به تازگی یک وب سایت روسی، رندری از چهره اسپورتیج 2022 را ترسیم کرده است تا کمی از هیجان ما برای معرفی رسمی این خودرو در آوریل 2021، بکاهد.

کراس اوور کامپکت کیا برای اولین بار در 1993 متولد شد. از آن زمان تاکنون، کیا تبدیل به خودروسازی حرفه‌ای و با کیفیت شده است. در طول این مدت، اسپورتیج رشد کرد و بزرگتر شد و به شکل یک بچه SUV نسبتا لوکس در آمد. کیا همچنان بازاریابی خود را به قوی ترین شکل ممکن ادامه می‌دهد. به گونه ای که از تولید اسپورتیج به طراحی شاسی بلند بزرگ و گران قیمتی همچون تلوراید رسیده است تا سهم بیشتری از این بازار پر رونق را به خود، اختصاص دهد.

قبلا هم کیا اسپورتیج 2022 با حجم زیادی استتار، در حال تست در پیست نوربرگ رینگ، دیده شده بود. در برخی تصاویر جاسوسی دیگر، اسپورتیج جدید را با چراغ ها خاص در جلو، می‌بینیم. با تمام این اوصاف، فقط گذر زمان مشخص می‌کند که آیا کیا در طراحی نهایی محصول خود هم همین قدر جسورانه عمل خواهد کرد یا نه.

اسپورتیج 2022 از پلت فرم و قوای محرک هیوندای توسان بهره خواهد برد. انتظار داریم که گزینه های مختلفی از پیشرانه و جعبه دنده در قالب تیپ بندی‌های گوناگون برای پوشش نیاز خریداران مختلف، عرضه شوند. پیشرانه‌های بنزینی، هیبرید و حتی تمام الکتریکی از گزینه‌های روی میز کیا برای اسپورتیج هستند. این پلت فرم انعطاف پذیر، به مشتری‌ها امکان آن را می‌دهد که دقیقا آنچه که به دنبالش هستند را خریداری کنند. در حالی که هزینه‌های تحقیق و توسعه هم برای تیپ‌های مختلف اسپورتیج جدید، بسیار کمتر از قبل شده است. حال سوال اصلی اینجاست که اگر چهره اسپورتیج جدید، چیزی شبیه به این رندرها باشد، آیا شما حاضر به خرید آن خواهید بود؟ یا انتظارات شما از یک کراس اوور نسبتا لوکس جمع و جور، بیش از این است؟

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟