پیکاپ الکتریکی لوردستون مسابقات آفرود به جنگ رقبای بنزینی می‌رود

پیکاپ الکتریکی لوردستون مسابقات آفرود به جنگ رقبای بنزینی می‌رود

لوردستون موتورز می‌خواهد ثابت کند که پیکاب اندورانس آنها برای بیابان نوردی، آماده است. به این ترتیب، آنها وارد یک رقابت اساسی می‌شوند. به گزارش وب سایت Autoblog، لوردستون یک نسخه تجهیز شده از تراک اندورانس بتا را برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان در صحرای سن فلیپ، آماده کرده است.

این مسابقه که در تاریخ ۱۷ آوریل ۲۰۲۱ در مکزیک برگزار می‌گردد، میزبان آفرودرهای بزرگ از سراسر جهان خواهد بود. خودروهای حاضر در این مسابقات، فاقد بسیاری از تزئینات بدنه رایج در آفرودرهای معمولی همچون چراغ و آینه هستند. در کابین آنها هم اثری از قطعات و آپشن‌های لوکس به چشم نمی‌آید.

به گفته مدیر عامل کمپانی لوردستون، استیو برنز، آنها به دنبال این هستند که در جریان مسابقه ثابت کنند که اندورانس بتا، جان سخت‌ترین و قدرتمندترین پیکاب الکتریکی ساخته شده در دنیاست.

اگر همه چیز به خوبی پیش رود، لوردستون توانسته اثبات کند که پیکاب‌های پاک در شرایط سخت و نفس گیر هم کم نمی‌آورند. همچنین خود مردم اگر ببینند که چگونه یک اندورانس از پس پستی و بلندی‌های جاده بر می‌آید، احتمالا برای خرید آن صف می‌کشند.

اما این مسابقه ممکن است استانداردهای موجود در خودروهای الکتریکی را به چالش بکشد. به گونه‌ای که مسیر کل مسابقه ۲۹۰ مایل است، اما اندورانس با یک بار شارژ، فقط تا ۲۵۰ مایل پیمایش دارد! حتی اگر از وزن این خودرو هم به شدت کاسته شود، باز هم احتمالا اندورانس به یک بار شارژ گیری مجدد در طول مسیر، نیاز پیدا می‌کند.

حال آنکه در همان حین شارژ شدن باتری‌هایش، رقبا یکی یکی از او جلو می‌زنند! با این حساب، بعید است که لوردستون به مقام اول دست یابد. مگر اینکه تا قبل از تاریخ شروع مسابقه، برد حرکتی پیکاب الکتریکی خود را افزایش دهد.

 

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato